На війні загинув бердянець снайпер Олександр Свєтков на псевдо «Ліс»

Бердянськ 24
07.11.2023 · 15:47 · переглядів - 2743

Про це повідомляє канал «Бердянськ сьогодні».

На війні загинув бердянець снайпер Олександр Свєтков на псевдо «Ліс»

Олександр Свєтков народився в Криму. Але згодом доля пов’язала його з Бердянськом. Сам Олександр так розповідав про свій шлях на війні з 2014 року.

Чому «Ліс»? Бо люблю зєльонку і люблю ліс, жив в лісі дуже багато років тому. Сам я з Криму, давно підозрював, що кацапики прийдуть в Крим, ще готувався з 2010 року, що вони прийдуть, але не думав що так скоро. В 2014 році, поїхав на майдан, бо не був згідний з режимом і законами, які приймають на даний час. Відразу після майдану вернувся в Крим, бо там вже заходили зелені чоловічки на той час, двіжував там, підняв прапор України над Кримом весною 2014 року, та марно, змушений його був забрати, він і зараз завжди зі мною, маю мрію ще раз підняти його над Кримом, і щоб він там майорів назавжди. Вибирався я з окупованого Криму,  вже з підробленими документами, бо інакше ніяк би я не виїхав звідтам, бо хотів жити у вільній державі.  В 2015 році, я вже був на Донбасі, захищав наші землі.

Я завжди підозрював, що ця війна, наголошую війна, а не АТО, переросте в щось більше, і  24 лютого 2022 року, я був в строю, зі зброєю, брав участь в обороні Києва, та області, звідтам був перекинутий на Чернігівській напрямок, потім Харків, а там і Донецький напрямок»…

Редакція висловлює співчуття рідним і близьким загиблого.
Останні новини Бердянська
вчора, 3 березень, неділя 2024
2 березень, субота 2024
1 березень, п'ятниця 2024
29 лютий, четвер 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок