Back in the USSR. Окупанти в Бердянську масово повертають будинки-ОСББ до ЖЕКів

Бердянськ 24
18.10.2023 · 09:47 · переглядів - 4970

Самопроголошена влада відзвітувала про те, що 25 багатоповерхівок передані в управління «старим, добрим, радянським» ЖЕКам. Чергове визволення від цивілізації.

Back in the USSR. Окупанти в Бердянську масово повертають будинки-ОСББ до ЖЕКів

Без емоцій. Просто згадайте: як виглядали в Бердянську будинки ОСББ і висотки, що обслуговували «Житлосервіс-2а» і «Коменерго»?

Згадали? Емоції накотили?

Так, проблемні ОСББ також були. Але рівень цих проблем – поняття відносне. Не особливо помилимось, якщо скажемо: саме занедбане ОСББ в Бердянську не було гіршим за, так би мовити, топ-будинок ЖЕКу.

І володарі квартир відчували відповідальність за власний порядок і комфорт. І більшість проблем можна було обговорити та вирішити у вайбер-чатику. Все зручніше, ефективніше, ніж йти на прийом в Житлосервіс. Де і в черзі посидіти доведеться, і традиційно скажуть, що грошей немає.

Ну бердянці самі все добре знають або пам’ятають.

Провідники росії в Бердянську, само собою, вирішили всіх загнати назад в «совочок». 25 ОСББ вже повертають комунальним керуючим компаніям. Логіка зрозуміла: більше будинків у ЖЕКів – більше бюджетних витрат. А це куди серйозніші можливості для персональної «економії» чиновників, депутатів на ремонтах, утриманні житлового фонду і т.д.

А комфорт людей? Та чи на росії це когось хвилює? Особливо на окупованих територіях.
Останні новини Бердянська
сьогодні, 4 березень, понеділок 2024
вчора, 3 березень, неділя 2024
2 березень, субота 2024
1 березень, п'ятниця 2024
29 лютий, четвер 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок