Балалайка, домра, гуслі і фільм "Людина праці" - будні захопленого університету Бердянська

Бердянськ 24
27.05.2024 · 10:14 · переглядів - 1148

Окупований університет Бердянська перетворюється у центр роспропаганди. Короткий огляд двох днів з діяльності університету підтверджує висновки

Балалайка, домра, гуслі і фільм "Людина праці" - будні захопленого університету Бердянська
Окупанти методично насаджують бердянським студентам росіянську культуру. Джерело: z-пабліки

24 травня відзначається День слов'янської писемності. Цей день одночасно відзначають в слов'янських країнах. В окупованому Бердянському університеті з цієї нагоди влаштували захід. Його виконання було пронизане пропагандистською риторикою. Меседжі про "ісконно русское" походження писемності підкріплювали звучанням "ісконно руських" інструментів - балалайки, домри та гуслі.

В окупації пропаганда руського міру тісно переплітається з ностальгією за радянською епохою і спробами її реанімувати. Інший день студентського життя в захопленому університеті це наочно підтверджує. Студентів університету збирали на перегляд фільму - "Людина праці", в якому розповідалось про професії та, серед іншого,  пропагандувались робітничі спеціальності.

Так виглядає 2024 рік в стінах захопленого росіянами БДПУ. Джерело: z-пабліки

Студенти та викладачі університету вже систематично стають організаторами та учасниками пропагандистських заходів. Один з останніх прикладів "флешмоб" з піснею "Хотят ли русские войны".
Останні новини Бердянська
сьогодні, 21 червень, п'ятниця 2024
вчора, 20 червень, четвер 2024
19 червень, середа 2024
18 червень, вівторок 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок