Бердянськ відзначив День гідності та свободи

Євген Гнибіда - Бердянск 24
21.11.2021 · 17:51 · Просмотров - 4709

З 2014-го року, щорічно 21 листопада в Україні відзначається День гідності та свободи. Впродовж дня бердянці покладали квіти до пам'ятного знаку Героїв Небесної сотні.

День гідності та свободи об'єднує в собі події двох знакових соціальних зрушень сучасної української історії - Помаранчевої революції та Революції гідності. В обох випадках українці виборювали право на свободу слова, думки і волевиявлення, відстоювали цивілізаційний курс розвитку країни та незалежність нашої Батьківщини.

Вшанувати пам'ять українців, які віддали життя і здоров'я за головні цінності незалежної України, представники влади різних рівнів і громадські активісти приходили до пам'ятного знаку Героїв Небесної сотні.

Зранку 21-го листопада до пам'ятного знаку поклали квіти представники районної і обласної влади - голова БРДА Олексій Бакай спільно з депутатами Запорізької обласної, Бердянської районної та міської рад вшанували пам'ять українських патріотів. О 10-й годині представники міської влади спільно з військовослужбовцями віддали шану загиблим українцям. О 16:00 мітинг-реквієм провели бердянські патріоти, волонтери та ветерани АТО.

Читайте нас в Telegram



Новини Бердянсь
24 сентября, суббота
22 сентября, четверг
20 сентября, вторник
17 сентября, суббота
16 сентября, пятница
14 сентября, среда
13 сентября, вторник
12 сентября, понедельник
10 сентября, суббота

Всі новини Бердянська


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх