«Бердянськекотрансу» придбають сміттєвоз

29.04.2021 · 14:15 · Просмотров - 3874

Після довготривалих дискусій сесія все ж виділила кошти на придбання сміттєвозу

На першому етапі депутати пропонували кошти в 1,8 млн. гривень виділити на частковий ремонт дорожнього покриття по Мелітопольському шосе. На засіданні Дня депутата вирішено, що дані кошти будуть направлені на закупівлю сміттєвоза для «Бердянськекотрансу».

На сесії міської ради, незважаючи на вже, начеб то, ухвалене рішення депутати почали вносити поправки. Зокрема, депутат від «Слуги народу» Олександр Пасєчник запропонував розширити формулювання і замість слів про закупівлю сміттєвозу прописати «придбання техніки для транспортування твердих побутових відходів». Начальник фінансового управління Наталя Бочкова зазначила, що бюджетні кошти виділяються, а потім освоюються за програмно-цільовим методом. Запропоноване формулювання не дозволило б освоювати кошти бюджету.

Заступник міського голови Віталій Гречка підкреслив, що на підприємстві визначились, який сам вид техніки необхідний найбільше – це сміттєвоз.

Для визначення, який сам сміттєвоз необхідно придбати та його вартість вирішить спеціально створена комісія, до складу якої увійдуть і депутати. В комплекті до сміттєвозу планується придбати і контейнери для сміття.
Новости Бердянска
сегодня, 11 мая, вторник
9 мая, воскресенье
8 мая, суббота

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Блокбастер - афиша c 8 по 12 мая
Блокбастер - афиша c 8 по 12 мая

 07 - 12 мая

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Космос Filmax афиша с 7 по 12 мая
Космос Filmax афиша с 7 по 12 мая

 07 - 12 мая

 с 10:50 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 80 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх