Бердянські підприємці вимагають відкрити ринки промислової групи товарів

Євген Гнибіда - Бердянск 24
22.04.2021 · 12:21 · Просмотров - 4568

Представники бердянських підприємців Микола Стельмаченко, Наталя Камай та ін. сьогодні завітали на засідання депутатської комісії з питань підприємницької діяльності із закликом дозволити роботу ринків промислової групи товарів

Свою позицію підприємці аргументують відносно низьким рівнем захворюваності на ковід в Бердянську, в порівнянні з обласним центром, а також наводять приклад успішної роботи гіпермаркетів, де промислові товари перебувають у відкритому доступі. Такі підходи знищують малий бізнес.

Офіційні обмеження змушують людей торгувати підпільно, тому підприємці закликають місцеву владу знайти можливість відновити роботу ринків промислової групи товарів.

Профільна депутатська комісія дала завдання управлінню економіки підготувати звернення до голови ЗОДА з ініціативою надати дозвіл на роботу ринків промислової групи товарів.

Враховуючи особливості ухвалення рішень в державі з приводу карантинних обмежень і відповідних обмежувальних заходів, звернення до Голови ЗОДА дієвих результатів мати не буде. Відповідні рішення приймаються на загальнодержавному рівні, після чого дублюються в областях і далі містах.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 23 сентября, четверг
вчера, 22 сентября, среда
21 сентября, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября
Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх