Бердянським бюджетникам, які перебувають на простої, з нового року виплачуватимуть 2/3 посадового окладу

Бердянськ 24
17.11.2023 · 14:46 · переглядів - 6006

Надходження в бюджети окупованих громад знизилися в 2-3 рази. Скорочення виплат бюджетникам в простою – вимушена міра. Інформація про це розміщена на офіційній сторінці Бердянської районної державної адміністрації.

Бердянським бюджетникам, які перебувають на простої, з нового року виплачуватимуть 2/3 посадового окладу

Рішення ухвалили під час наради голови БРДА, начальника районної військової адміністрації Олексія Бакая з начальниками військових адміністрацій населених пунктів та керівниками фінансових органів, де обговорювалися місцеві бюджети територіальних громад на 2024 рік.

Зазначається, що в умовах воєнного стану, коли дохідна частина місцевих бюджетів, а саме власні надходження та міжбюджетні трансферти (базова дотація та освітня субвенція), суттєво скорочуються, та обмежуються фінансові можливості громад, гостро повстає питання оплати праці працівників бюджетної сфери.

Згідно з проведеним аналізом та прогнозними показниками власних надходжень до місцевих бюджетів (податки та збори), встановлено катастрофічне зменшення надходжень у два, а то і в три рази.

Так, наприклад, такі громади, як Бердянська ТГ, Приморська ТГ, Чернігівська ТГ у зв’язку з вилученням із місцевих бюджетів на користь державного бюджету 100% обсягу надходжень «військового» ПДФО втрачають понад 130 млн грн на рік. Це призводить до того, що гостро повстало питання щодо встановлення розмірів оплати часу простою не з вини працівника.

Такі громади, як Андрівська та Чернігівська територіальні громади Бердянського району, за прогнозними розрахунками мають дефіцит бюджету. Тому за результатами ретельного аналізу та в умовах обмежених фінансових можливостей начальниками ВА Бердянського району колегіально було прийнято рішення про встановлення з 1 січня 2024 року розміру оплати простою у розмірі не більше 2/3 тарифної ставки, встановленого працівнику розряду (окладу) для усіх бюджетних установ територіальних громад, які мають фінансовий потенціал. А для тих громад, які мають дефіцит фінансових ресурсів, призупинити трудові відносини.
Останні новини Бердянська
сегодня, 5 декабря, вторник
вчера, 4 декабря, понедельник
3 декабря, воскресенье

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок