Бердянський напрямок — мінус 1 км. 13 червня — дата, яку варто запам’ятати

Бердянськ 24
13.06.2023 · 21:46 · переглядів - 7075

Сьогодні Генштаб започаткував для бердянців свій персональний відлік. І спостерігати за ним буде не менш приємно, ніж за щоденним лічильником мертвих окупантів.

Бердянський напрямок — мінус 1 км. 13 червня — дата, яку варто запам’ятати

Ми впевнені, що переважну більшість бердянців і з ТОТ, і з вільної території України цей коротенький рядок з офіційного релізу Генштабу буквально прошив. Українське військове керівництво чітко означило напрям визвольного контрнаступу, і зусиллями наших воїнів відстань від лінії фронту до стели “Бердянськ” зменшилась.

Наскільки шлях буде складним і тривалим — ніхто не скаже. Але всі розуміють кінцевий результат. Всі.

І в нас є пару спостережень як для нормальних людей, так і для колаборантів.

Розпочнемо з других:

А ви помітили, що переможні реляції русні на запорізькому напрямку супроводжуються вже доволі істотним списком населених пунктів, в яких за останні дні аквафреш змінили на український прапор?

Нагадаємо, що в паралельному всесвіті там відбувся “референдум”, і країна-вигнанець записала ці територій як російські.

Так от: скільки разів за ці дні ваші господарі в рашистських пабліках згадали, що це офіційна зона РФ, що там живуть “руськіє люді”? В нудних коментарях ми бачимо, що окупанти вважають ці території не особливо важливими, а людей, навіть які добровільно паспортизувалися, аж ніяк не рахують за своїх.

Бердянські зрадники, звикніться з думкою, що вас очікує та ж історія. Вас обов’язково кинуть. І відсьогодні і ваш зворотній відлік також офіційно стартував.

Краще біжіть на болота зараз. Бо коли склад військових на блок-постах якісно зміниться, у вас залишиться один варіант — морем. А Азовська акваторія вже неодноразово доводила, що не надто лояльна до росіян та їх міньонів.

 

Українцям в Бердянську:

Бережіть себе і вірте в світлі сили. Не звертайте уваги на величезну кількість інформаційного сміття, яке сипатиметься вам на голови найближчим часом.

І тримайтеся подалі від осередків БК та місць концентрації людожерів.

Каховський кейс чітко демонструє: рашисти програють, гниють і здатні на найбільшу підлість.

Чекаємо нових просувань на бердянському напрямку і допомагаємо ЗСУ.
Останні новини Бердянська
вчора, 26 лютий, понеділок 2024
25 лютий, неділя 2024
24 лютий, субота 2024
23 лютий, п'ятниця 2024
22 лютий, четвер 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок