Через ковід смертність в Бердянську зросла вдвічі

За інформацією міського голови Валерія Баранова показники смертності в місті вдвічі зросли через COVID-19

Так, лише за минулу добу в Бердянську від коронавірусу померло знову 10 осіб. Якщо раніше, до пандемії, середньодобовий показник летальних випадків по місту в середньому складав 10 випадків, то сьогодні ця цифра зросла вдвічі. У половини померлих діагностовано коронавірус.

За інформацією міського очільника за добу в «ковідному» госпіталі використовується до 2 тон кисню. Однак серйозних проблем з поновленням кисневих записів у медиків, на щастя, немає.

Крім того, міський голова підкреслив, що на наступну сесію міської ради планується винесення програми по фінансовій підтримці бердянських медиків.