Діти загиблих військовослужбовців з Бердянська зможуть отримати грошову допомогу з міського бюджету

Бердянськ 24
15.11.2023 · 16:44 · переглядів - 591

Відповідну інформацію оприлюднили на офіційних ресурсах Бердянської міської військової адміністрації

Діти загиблих військовослужбовців з Бердянська зможуть отримати грошову допомогу з міського бюджету

Допомога надаватиметься в розрахунку 50 тисяч гривень на одну дитину, але не більше 100 тисяч на родину. Це стосується сімей військовослужбовців з Бердянська, які загинули захищаючи територіальну цілісність України. Для подання заяви необхідно надати наступні документи:

  • копія паспорта,
  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків,
  • копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи,
  • копія свідоцтва про народження дитини,
  • копія документа, що підтверджує загибель або смерть особи внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров`я, одержаних під час безпосередньої участі у військових діях, обороні, відсічі, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і стримуванні збройної агресії Російської Федерації,
  • копія свідоцтва про смерть,
  • копія посвідчення з написом «Посвідчення члена сім’ї загиблого Захисника чи Захисниці України» (для дітей до досягнення ними 14-річного віку відповідна довідка),
  • реквізити в уповноваженому банку для безготівкового зарахування коштів,
  • інші документи, які необхідні для прийняття рішення.

Виплата допомоги здійснюється законному представнику дітей до 18 років, дітям, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, - до закінчення такими дітьми закладів освіти, але не довше ніж до досягнення ними 23 років, загиблого Захисника чи Захисниці України, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України (захисті Батьківщини) та загинули (пропали безвісти), померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України (захисті Батьківщині).

Подавати заяву можна особисто за адресою м. Запоріжжя, вул. 24-А або засобами поштового зв’язку. Уточнення деталей за телефоном, або Вайбер – 0680793865.

завантажити зразок заяви можна тут - клік
Останні новини Бердянська
сегодня, 5 декабря, вторник
вчера, 4 декабря, понедельник
3 декабря, воскресенье

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок