Дитячі оздоровчі центри готуються до відкриття сезону

Євген Гнибіда - Бердянск 24
13.05.2021 · 15:05 · Просмотров - 1712

В мерії працює робоча група з перевірки дотримання дитячими оздоровчими центрами вимог законодавства. Основний посил: карантинні обмеження та виконання протиепідемічних заходів

Завідуюча міським відділом лабораторного центру Олександра Кікарош наголосила, що оздоровчі центри другий рік поспіль працюватимуть в умовах пандемії, тому дотримання карантинних обмежень і вимог МОЗу мають бути першочерговими в організації дитячого оздоровлення. Лабораторний центр і вся комісія готові надавати будь-які консультації для полегшення роботи ДОЦів в цьому році.

Вимоги для відкриття закладів відпочинку залишаються незмінними. Розпочати перевірку оздоровчих центрів комісія планує з 25-го травня. Поетапно перевірятимуться різні установи за їх готовності до відкриття.

Відповідаючи на запитання, чи проводитимуть перевірку на коронавірус співробітників закладів перед прийомом на роботу, Олександра Кікарош наголосила на відсутності відповідних вимог на законодавчому рівні. В той же час заступник міського голови Юрій Муха та завідувач сектору курортно-готельної діяльності Оксана Бичкова підкреслили, що подібні рішення керівників міська влада підтримуватиме.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 24 сентября, пятница
вчера, 23 сентября, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября
Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх