Два тижні мера О. Свідло: турнір з доміно, декларативна боротьба з комарами, мінус премія до Дня незалежності

Євген Гнибіда - Бердянск 24
16.08.2021 · 09:36 · Просмотров - 6313

З початку серпня секретар міської ради Олександр Свідло на період відпустки міського голови Валерія Баранова виконував обов’язки мера. Які результати продемонстрував екс-кандидат на пост Бердянського міського голови в матеріалі «Бердянськ 24»

Жорстка передвиборча кампанія 2020-го, в перші місяці офіційної роботи Валерія Баранова на посту міського голови трансформувалась в систематичні поступки Валерія Олексійовича представникам «корпорації». Новообраний мер особисто вніс кандидатуру свого колишнього опонента Олександра Свідло на посаду секретаря міської ради, яку прогнозовано підтримала депутатська більшість. В подальшому з боку Валерія Баранова, наперекір очікуванням виборців, які голосували за жорсткого і принципового політика, обраний мер всіляко намагався уникати відкритих конфліктів з більшістю від «корпорації».

В свою чергу депутати не полишали нагоди на засіданнях  міської ради, з приватного і комунального телебачення жорстко критикувати Валерія Баранова з кожним разом все відвертіше натякаючи, що Бердянськ помилився з вибором мера. Напрямки і оперативність освоєння бюджетних коштів, проблеми зі зливостоками і дренажними каналами, комарі, комка, сміття і безліч інших проблематик міського господарства ставили в вину діючому міському очільнику. Частина цих дорікань була справедливою, частина – гіперболізованою, частина – відвертою політичною маніпуляцією.

Так чи інакше, на період відпустки Валерія Баранова, секретар міської ради Олександр Свідло отримав можливість за надзвичайно короткий проміжок часу продемонструвати місту, що Валерій Баранов – це історія, яка абсолютно не відповідає викликам сьогодення, а молодий і рішучий Олександр Петрович – це уособлення стрімкого розвитку і розквіту Бердянська.

На основі офіційних публікацій на сторінці Олександра Свідло та на сайті Бердянської міської ради презентуємо добірку інформаційних приводів, які створив або в яких фігурував Олександр Свідло в якості в.о. міського голови.

Олександр Свідло під час прямої телефонної лінії поспілкувався з трьома бердянцями;

✓ Оголошено тотальне винищення комарів. Окрім ряду публікацій про наради, заяви, пам’ятки про боротьбу з комахами, закликами до ОСББ, а простіше – інформаційного шуму довкола проблеми, дієвого результату мешканці і гості міста не помітили. Короткий проміжок часу (2 тижні) та постійні зливи, які нівелювали роботу профдезінфекторів відносимо до об’єктивних факторів, що нівелювали оприлюднені заходи.

✓ Олександр Свідло посидів в президіумі під час представлення нового керівника Бердянського районного відділку поліції.

Олександр Свідло привітав із ювілейним днем народження Почесного громадянина міста Володимира Вержиковського.

Олександр Свідло відмовив службовцям мерії у преміюванні до Дня незалежності. Чому це рішення – дикий популізм, розбирали в попередньому матеріалі.

До Дня авіації у Військовому містечку проведено турнір з доміно.

До Дня авіації у Військовому містечку оновлено пам’ятний знак авіаторам (захід реалізовано в рамках Громадського бюджету). Проведено святковий концерт.

Своїх висновків про два тижні мерства Олександра Свідло редакція підводити не буде. Визначення рівня заходів і масштабу особистості претендента на ключову керівну посаду Бердянська, залишаємо на розсуд читачів.­­

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 27 сентября, понедельник
24 сентября, пятница
23 сентября, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября
Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Велоспорт
Велоспорт

 18 сентября - 03 октября

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх