Фотограф з Бердянська Євген Малолєтка став переможцем World Press Photo

По материалам ЛІГА.Life
30.03.2023 · 17:44 · Просмотров - 1532

Український фотограф Євген Малолєтка отримав найбільшу премію в галузі фотожурналістики World Press Photo за серію знімків "The Siege of Mariupol" — "Облога Маріуполя"


У цій серії фотограф зафіксував воєнні злочини росіян, зокрема наслідки російського авіаудару по пологовому будинку в Маріуполі, жертви бомбардувань, масові поховання, моменти влучань російських снарядів та їхніх жертв.

Усього журі відзначило 24 переможців із понад 60 000 робіт від 3 752 фотографів зі 127 країн світу.

Малолєтка потрапив до числа переможців у категорії "Європа". Разом із ним лауреатами стали ще чотири фотографи, два з них — з фотографіями з війни в Україні.

Фотоконкурс World Press Photo є безплатним і відкритим для всіх професійних фотографів, які працюють у сфері фотожурналістики та/або документальної фотографії. Щороку він відзначає найкращі журналістські та документальні фотографії, створені за останній рік.

Підтримати Brd24



Останні новини Бердянська
сегодня, 30 мая, вторник
вчера, 29 мая, понедельник
28 мая, воскресенье
27 мая, суббота
26 мая, пятница
25 мая, четверг

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх