Як і належить країні задзеркалля - організатором треш-заходів в Андріївці, Дмитрівці та Азовському виступила "єдина росія". В загальноосвітніх школах російський бойовик під православним прапором, з акомпанементом музики про міць "руського духу" влаштував "концерти" на церковних дзвонах. На виступи "фронтового дзвонаря" дітей збирали на шкільних вуличних подвір'ях.
Споглядаючи на напрямки сучасної російської культури, яку активно нав'язують українцям в окупації, інколи здається, що її носії нещодавно звільнились з установ для душевнохворих. Лише люди з серйозними психічними розладами можуть виправдовувати війну і вбивства - Православним вченням.