Головний псевдоподатківець Бердянська отримав підозру у колабораційній діяльності

По матеріалам Локатор-Медіа
14.06.2023 · 20:28 · переглядів - 3166

Слідчі Управління СБУ в Запорізькій області за оперативного супроводу Запорізького управління департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України викрили особу, яка погодилася на пропозицію окупантів очолити так звану «Межрайонную инспекцию федеральной налоговой службы россии №2 по Запорожской области». Нею виявився колишній український міліціянт-високопосадовець Олександр Чебурахін.

Головний псевдоподатківець Бердянська отримав підозру у колабораційній діяльності

Йому повідомлено про підозру у колабораційній діяльності, а саме добровільному зайняттю посади в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території (частина 7 статті 111-1 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, Чебурахін на своїй фейковій посаді забезпечив формування штату «податкової інспекції» та загальну організацію роботу, активно підтримує окупаційну владу, виконучи всі її розпорядження та вказівки. Цей квазі-орган окупанти розмістили на базі адміністративної будівлі Бердянської податкової інспекції.

54-річний Чебурахін народився у селищі Володарське Донецької області. З 2005 року він очолював у Бердянську відділ боротьби з організованою злочинністю, з 2009 року обіймав посаду заступника начальника відділу внутрішньої безпеки МВС у Запорізькій області, з травня 2010 року в званні підполковника його було призначено заступником начальника Головного управління МВС України в Запорізькій області, звідки він звільнився у 2013 році.

«Найстрашніший гріх – юдин. Зрада! Занепалі. Переступивши межу. Нелюд. Не заслуговують навіть на презирство», – таку цитату Сергія Мавроді опублікував Чебурахін на своїй сторінці у Facebook 30 грудня 2021 року.

У разі доведення провини підозрюваного, йому загрожуватиме покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.
Останні новини Бердянська
вчора, 26 лютий, понеділок 2024
25 лютий, неділя 2024
24 лютий, субота 2024
23 лютий, п'ятниця 2024
22 лютий, четвер 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок