Історія переселенки з Бердянська потрапила на виставку "(Не) помітні історії" у Черкасах

Бердянськ 24
08.06.2024 · 14:11 · переглядів - 1111

В Черкасах презентували фотопроект з історіями 9 внутрішньо-переміщених осіб. Одна з них - мешканка Бердянська

Історія переселенки з Бердянська потрапила на виставку "(Не) помітні історії" у Черкасах
Одна з тисяч сумних історій бердянців, вимушених знаходитись далеко від дому через російську військову агресію. Фото: Дзвін

За повідомленням черкаської газети "Дзвін", фотопроєкт розповідає історії 9 людей, які пережили полон, депортацію, зазнали сексуального насильства, зумовленого війною, чи були змушені залишити свої домівки на тимчасово окупованих територіях. На світлинах зображені найцінніші речі, які герої проєкту забрали з собою під час евакуації: ключі від квартири в Бердянську, книга з маріупольської бібліотеки, синьо-жовта стрічка, з якою герой пройшов полон у Херсоні, та інші.

Всі герої проекту отримували підтримку в Центрах допомоги врятованим, які функціонують в 12 містах України. Одна з них наша землячка з Бердянська, котра, як і більшість бердянців, сподівається одного дня повернутись додому і в рідному місті відкрити аналогічний Центр допомоги.

«Покидати дім і рідне місто було дуже боляче ― все там було мені дороге, але й залишатися під окупантами я теж не могла. Зараз я знаю, що в будинок зайшли росіяни й усе з нього винесли. Але ключі я дуже бережу – це мій звʼязок з рідним домом, і я хочу відімкнути ними свої двері, – каже героїня виставки Оксана (імена всіх героїв змінені з метою безпеки).
Останні новини Бердянська
сьогодні, 21 червень, п'ятниця 2024
вчора, 20 червень, четвер 2024
19 червень, середа 2024
18 червень, вівторок 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок