До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Бердянск 24
26.01.2011 · 16:08 · Просмотров - 1045

Виконавчий комітет Бердянської міської ради з 01 лютого 2011 року запрошує суб’єктів господарювання всіх форм власності до участі у конкурсах на закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти місцевого бюджету для потреб громади міста.

Засідання конкурсної комісії плануються до проведення щочетверга за адресою: м. Бердянськ, пл. 1-ої Бердянської ради, 2.
Інформація щодо запланованих закупівель розміщується на сайті „Бердянськ віртуальний” в розділі

„Конкурси із закупівель за державні кошти”.

Виконавчий комітет Бердянської міської ради з 01 лютого 2011 року запрошує суб’єктів господарювання всіх форм власності до участі у конкурсах на закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти місцевого бюджету для потреб громади міста.
Засідання конкурсної комісії плануються до проведення щочетверга за адресою: м. Бердянськ, пл. I-ої Бердянської ради, 2.
До участі у конкурсах із закупівель за державні кошти запрошуються всі суб’єкти господарювання, які подали заявку на участь у конкурсі на закупівлю.

До участі у конкурсах із закупівель за державні кошти запрошуються всі суб’єкти господарювання, які подали заявку на участь у конкурсі на закупівлю:
- товарів із зазначенням ціни за одиницю, технічних характеристик товару, загальної кількості товару, загальної ціни пропозиції, примірників дозвільних документів у разі необхідності;
- послуг із наданням розрахунку надання послуги, загальної ціни пропозиції, дозвільних документів в разі необхідності;
- робіт із наданням кошторисного розрахунку, діючої ліцензії на впровадження будівельних робіт із додатками, інших документів за бажанням учасника.
На виконання рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради від 18.01.2011 № 15 та з метою формування бази даних суб’єктів господарювання за видами діяльності звертаємось з проханням надати до відділу тендерних закупівель управління економічного розвитку виконкому інформацію про найменування суб’єктів господарювання, його вид діяльності, місце знаходження, телефони для зв’язку.
Довідки за тел./факс: (06153) 3-63-12, каб. 36 міськвиконкому.

 

источник "Бердянск виртуальный"

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 11 августа, четверг
6 августа, суббота
4 августа, четверг
3 августа, среда
2 августа, вторник
1 августа, понедельник
30 июля, суббота
27 июля, среда

Все новости Бердянска


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх