Храм ПЦУ в Бердянську - священник розвіяв міфи, які поширюють противники будівництва церкви

18.03.2021 · 10:34 · Просмотров - 5367

На комісії з питань архітектури та містобудування священник Православної церкви України Святослав розвіяв міфи, які поширюють містом противники будівництва церкви.

Голова комісії Володимир Безверхий повідомив, що до міської ради надійшов лист з понад трьома сотнями підписів мешканців, які висловлюються проти будівництва храму ПЦУ на бульварі Шевченка. Священнослужитель Святослав дав чіткі відповіді на найбільш поширені питання.

  1. В храмі ПЦУ відспівувати небіжчиків не будуть;
  2. За своїми розмірами храм буде не великим - приблизно займатиме площу в 100 м.кв. Побудовано його буде зі зрубу;
  3. Храм не будуть будувати на дитячому майданчику;
  4. Масового знесення зелених насаджень не планується. За одне знесене дерево, як і вимагають правила міського благоустрою, буде компенсаційно висаджено три саджанці.

Також священнослужитель підкреслив, що в даному районі, неподалік школу постійно працює "розливайка", однак ця проблема, чомусь, не спонукає проводити збори підписів. Натомість церковники запевняють, що проводитимуть заходи по боротьбі з алкоголізмом та наркоманією шляхом проведення роз'яснювальної роботи. Цим, власне, в Православній церкві України займаються і зараз.

Володимир Безверхий обережно запропонував змінити місце дислокації майбутнього храму, перенісши його на перехрестя вул. Північної та Європейської - в сквер пам'яті жертв голодомору. Однак минулим рішенням сесії територію на бульварі Гайдара вже було виділено під будівництво храму. В підсумку голова комісії зауважив, що після наведених роз'яснень, мешканці заспокояться.
Новости Бердянска
вчера, 12 мая, среда
11 мая, вторник

Все новости Бердянска


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх