Хто ці люди?! Повний перелік депутатів окупаційної міської ради Бердянська

По материалам primorka.city
16.09.2023 · 08:11 · Просмотров - 4115

Публікуємо інформацію про зрадників, з яких окупанти сформували Бердянську міську раду депутатів


8-10 вересня окупанти імітували свої псевдовибори у Бердянську. Як і передбачалося, результатом виборів, яких ніхто не проводив, стала нереально рекордна явка та захмарний результат єдиної росії. Бердянську намалювали 86,6 %.

Підраховувати протоколи окупанти закінчили одразу після голосування. Але результати виборів не оголосили публічно й досі. Опубліковано було лише список депутатів обласних законодавчих зборів. Список першої ради депутатів-зрадників Бердянська окупанти приховують.

Але нам вдалось знайти дані виборчого протоколу по Бердянську. Публікуємо повний перелік зрадників, розповідаємо хто ці люди та рахуємо, чи могли вони в Бердянську зібрати стільки голосів.

 

Партія диктатора путіна єдина росія:

1. Сауленко Олександр Федорович - 09.05.1962 року народження

Сауленко

Сауленко розповідає російським пропагандистам, що зробить з Бердянська перлину. Втім, бердянці бачать на що перетворилося місто за останній рік

Дрібний підприємець з Новопетрівки думав що зловив “щасливий квиток” коли потрапив під руку окупантам, які шукали хоч когось посадити керувати містом. Вся роль зводиться до читання з листочку та проголошування подяк “шефам”.

Але за статусом та порядками путінської армії як голова ВГА мав взяти участь у виборах всіх рівнів. Отже очолив бердянських зрадників від єдиної росії в обласному та місцевому списку.

Поки що продовжує грати роль тимчасово виконуючого обов’язки голови ВГА. Пряме голосування за посаду мера на захоплених територіях окупанти скасували. Призначати будуть самі через голосування депутатів. У місцян право обирати собі мера окупанти забрали.

 

2. Бардась Віктор Миколайович - 03.04.1979 р.н.

Віктор Бардась агітує голосувати своїх підлеглих у Бердянському газовому господарстві

Колишній рядовий працівник, а зараз очільник бердянського відділення газового господарства, яке окупанти підпорядкували Мелітопольгазу.

Бардась

 

3. Нечет Василь Володимирович - 08.03.1980 р.н.

Директор Центру мистецтв, який містяни звикли називати БК “Нафтохімік” на Азмолі. Починав творчу діяльність як учасник одного з бердянських вокальних колективів, щиро виконував українські пісні. Обрав піти в колаборанти, щоб залишитися на посаді директора. Його дружина після окупації міста стала директоркою міської бібліотечної системи.

Нечет Василь Володимирович

 

4. Дубинська Тетяна Іванівна - 01.06.1979 р.н.

Колишня вчителька української мови та літератури, яка недовгий час керувала гімназією №2. Колись балотувалася в депутатки від Опоблоку і дуже прагнула знову стати директоркою школи. Зрадивши державі, тепер отримала і те, і інше. А також оголошення підозри в колабораційній діяльності.

Дубинська Тетяна Іванівна

 

5. Катріч Олена Михайлівна - 03.09.1972 р.н.

В.о. директорки Бердянського геріатричного пансіоната, призначена окупантами. До війни займалася підприємницькою діяльністю, а зараз примушує колектив оформлювати російські паспорти. В рамках своєї передвиборчої агітації робила вигляд, що ходе з інспекцію цін у міських магазинах.

Катріч Олена Михайлівна

 

6. Ваченкова Юлія Михайлівна 17.10.1986 р.н.

Ваченкова разом із своїм керівником Смаковським, який висувався та не потрапив в депутати обласного рівня

Колишня ведуча комунального бердянського телебачення тепер “зірка” окупаційної пропаганди. Мабуть розуміє, що на ZOV- піснях з дурнуватими рифмами та щоденній брехні з екрану вже заробила собі на строк, тож вирішила ще й до окупаційної влади приліпитися. Може пощастить, та заберуть з собою “на болота”.

Ваченкова Юлія Михайлівна

 

7. Гаврилова Наталія Олексіївна - 26.06.1984 р.н.

Начальник юридичного відділу ТОВ “Бердянські ковбаси”. До війни була бухгалтеркою цього підприємства, керівництво якого дуже швидко почало працювати в інтересах ворога.

Гаврилова Наталія Олексіївна

 

Грищенко Оксана Олександрівна - 20.01.1975 р.н.

Уродженка міста Донецька, була поставлена окупантами директоркою захопленого Бердянського медичного коледжу. Просуває пропагандистські наративи серед молоді.

Грищенко Оксана Олександрівна

 

9. Михайлов Аркадій Сергійович - 26.11.1974 р.н.

Завдяки роботі на окупантів здійснив мрію стати депутатом (в 2015 році він вже безуспішно балотувався до міської ради від оппоблоку) та повернутися в крісло директора БТІ. Надходила інформація, що з початку окупації був поставлений керувати віджатими бізнесами у Бердянську, а зараз переоформлює віджаті квартири бердянців.

Михайлов Аркадій Сергійович

 

10. Іванушкін Андрій Сергійович - 20.05.1980

Нічого про цю особу у публічному просторі Бердянська раніше не чули. Це і не дивно, бо він працював санітарним лікарем районної санстанції, що знаходиться в селі Андріївка. В росіян вона тепер називається "Бердянська районна санепідстанція" і є філією так званої "Мелітопольською ОБЛЕС". А Іванушкін пішов служити окупантам аради посади головного лікаря цієї установи

 

11. Шпитальний Віталій Євгенович - 11.10.1973 р.н.

Колишній вчитель математики та інформатики, який пішов працювати на окупантів заради посади директора Бердянського державного ліцею (так окупанти назвали Муніципальний ліцей).

Шпитальний Віталій Євгенович

 

12. Бобров Олександр Миколайович - 17.12.1963 р.н.

Заступник директора захопленого Бердянського морського порту, де в кращих традиціях примусили колектив голосувати за зрадників-керівників. Його начальник директор-колаборант Стельмаченко потрапив в обласну окупаційну раду.

Бобров Олександр Миколайович

 

13. Картамишев Ігор Павлович - 28.05.1967 р.н.

Ще один освітянин-зрадник. Вчитель трудового навчання, та образотворчого мистецтва у НВК “Мрія”, села Нововасилівка (зараз окупанти перейменували його на школу №21). Деякий час очолював цей навчальний заклад і вирішив повторити вже за допомогою росіян. Місцеві мешканці повідомляють, що заради посади, здавав фсб дані про проукраїнські налаштованих вчителів.

Картамишев Ігор Павлович

 

14. Калініченко Світлана Валеріївна - 14.10.1963 р.н.

Єдина з депутатів місцевого рівня яка отримала мандат від окупантів. До війни була очильницею комітету мікрорайону Колонія та депутаткою райради від опзж. Стала працювати на ворога с перших днів окупації. За свідченням місцевих, здавала фсб мешканців мікрорайону. Зараз керує захропленим будинком культури Бердянського райагропромпостачу, де проходять то дитячі заходи, то зустрічі окупантів. Доречи, співробітники дк жаліються на постійні затримки зарплати та на фінансові зловживання грошима з боку Калініченко.

Калініченко Світлана Валеріївна

 

15. Мірошниченко Оксана Вікторівна - 18.03.1974 р.н.

Директорка захопленого дитячого санаторію “Бердянський”, дружина лікаря-колаборанта Володимира Мірошниченко, який також одним з перших виявляв бажання стати кандидатом від партії путіна, але з рештою в списки не потрапив. Оксана Мірошниченко разом з чоловіком до війни організовувала виїзди в сіру зону та зону АТО з метою (чи під прикриттям) надання медичної допомоги цивільному населенню. Тепер надає окупантам дані про працівників санаторію, які підлягають мобілізації.

Мірошниченко Оксана Вікторівна

 

16. Пасько Богдан Русланович - 26.05.1999 р.н.

Інструктор захопленого Міського палацу спорту, за інформацією місцевих телеграм-каналів міг бути причетний до роботи в так званій “народній міліції”, яку окупанти сформували в перші місяці захоплення міста.

Пасько Богдан Русланович

 

17. Куров Дмитро Миколайович - 21.07.1980 р.н.

Ще один співробітник Бердянського морського порту, який зараз поставлений окупантами на посаду головного енергетика.

 

18. Мельникова Марина Сергіївна 10.03.1967 р.н.

Власниця готелю "Тиха пристань" на Лісках та так звана керівниця цього мікрорайону. Окупантів підтримала одразу, брала участь у всіх пропагандистських акціях, брала участь в організації псевдореферендуму минулого року.

Мельникова Марина Сергіївна

 

Депутати від комуністів:

1. Боровков Олександр Анатолійович 10.10.1962 р.н.

Колишній депутат обласної ради у переліку колаборантів з’явився як тільки окупанти стали формувати свої органи влади. За різною інформацією був чи радником, чи заступником у гауляйтера сауленка. Є інформація, що саме він причетний до призначення старого знайомого з Новопетрівки керівником окупаційної ВГА. Проте зараз офіційно лише директор приватного підприємства. Після окупації одразу дістав свій мандат ватажка бердянського осередку забороненої компартії України і тепер ще й входить в регіональну політраду комуністів.

комуністи

 

2. Корнієнко Володимир Володимирович 28.09.1951

Безробітний пенсіонер очолює осередок організації «Союз Совецких Офицеров». У 2012 році разом із тим самим Боровковим балотувався від комуністів до Запорізької обласної ради. Не потрапили. Так само як у 2024 вже до окупаційного обласного органу. Будуть імітувати багатопартійну систему в міській раді.

 

Від партії справедлива росія:

1. Клімашевська Віталіна Михайлівна - 08.03.1989

В.о. головного інспектора окупаційного Управління соцзахисту у Бердянську.

 

Хто з колаборантів хотів, але не потрапив до окупаційної Бердянської міської ради

Ми вже писали про імітацію публічного відбору кандидатів, яку влаштувала путінська партія єдина росія. Туди спершу записалися майже всі публічні зрадники.

Є інформація, що частина колаборантів стали відмовлятися від участі у виборах самі, бо стало дуже страшно, а інших відкинули самі окупаційні куратори.

Хто з рештою потрапив до виборчого списку невідомо - окупанти списки приховали. Та зрештою сформували раду з тих, хто демонструє найвищу відданість.

"Ігралі і нє угадалі ні адной букви": терорист Маманазаров, колишня депутатка Смолянінова, директор санаторію “Бердянськ” Мірошниченко, колишня очільниця комітету мікрорайону Скловолокно Глушко, подружжя колаборантів Коїнових.

Публічно проводили агітацію, але врешті решт не потрапили в раду: директор Еконтрансу Шмаровоз, перша керівниця окупаційного міськво Шадуріна, пропагандист, директор трк “Свободный Бердянск” Смаковський, підприємець Плаксін (хотіли потрапити в обласну раду), заступник Сауленка в перші місяці окупації Грицай (висувався від комуністів) та інщі.

Кандидати Шмаровоз та Плаксін до першою ради зрадників Бердянська не потрапили, але агітацію проводили Фото: Телеграм-канали російських пропагандистів

Кандидати Шмаровоз та Плаксін до першою ради зрадників Бердянська не потрапили, але агітацію проводили. Фото: Телеграм-канали російських пропагандистів

 

Хто рахував неіснуючі голоси на псевдовиборах і скільки голосів намалювали

Очолила так званий виборчком колишня керівниця комітету мікрорайну Центр міста Інна Щетиніна, ще одна колабрантка першої хвілі. Члени виборчкому, які затверджували “результати виборів”: Виноградова Т.В., Пенькова Т.О., Єлізарова Ю.В., Зайцев В.В., Закревський С.Є., Ісаєва О.М., Касаткін А.А., Леонова О.В., Юбасарова М.В.

голоса

Колаборантка Щетініна очолила так звану Територіальну виборчу комісію №8 у Бердянську

 

таблиця

Прізвища членів комісії у протоколі про результати російських псевдовиборів у Бердянську

 

Всі разом намалювали явку на псевдовиборах у Бердянську - 57,80%. А в абсолютних цифрах стверджують, нібито в голосуванні взяли участь аж 37 786 мешканців міста.

Це все із зачиненими дверями під час побудинкового обходу, порожніми виборчими участками та урнами.

Навіть не будемо згадувати про те, що щонайменше третина населення виїхала з Бердянська. І не сумніваємося що частин з них також записані як учасники голосування. Так саме як люди, які давно померли. Їхні прізвища також були у списках виборців, - свідчать бердянці.

Абсолютну нереальність цїєї цифри підтверджують дані про явку на останніх місцевих виборах у Бердянську. Наприклад, другого туру виборів за пост міського голови у 2020 році між Валерієм Барановим та Олександром Свідлом. Навіть коли обидва кандидати максимально залучали виборців, в голосуванні за них взяли участь 33 609 бердянців. Тобто на 4 000 людей меньше.

Для пропаганди на виборчі дільниці приводили масовку з учасників російських воєнізованих рухів

Для пропаганди на виборчі дільниці приводили масовку з учасників російських воєнізованих рухів

 

Колаборантам у виборчкомах не треба було перейматися реальністю цифр - їм треба було відзвітувати про колосальну підтримку партії путіна і вони це зробили. І відповідальністьза це понесуть обов’язково.
Останні новини Бердянська
сегодня, 30 сентября, суббота
вчера, 29 сентября, пятница
28 сентября, четверг
27 сентября, среда

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх