Трохи більше двох тижнів окупанти і місцевий колаборант - псевдодиректор "Бердянськводоканалу" Олег Петров, коментуючи відсутність в місті дніпровської води впевнено заявив, що проблем із водопостачанням не буде. Ймовірно в такий спосіб зрадник намагався продемонструвати хоча б якийсь позитив в питанні водозабезпечення міста.
Після такої впевненої заяви понеслось... Порив за поривом, відключення води в окремих мікрорайонах, а потім і в більшості міста. На цьому проблеми з водопостачанням не припинились. Чергова аварія днями сталась на водогоні в нагірній частині. В результаті на АКЗ і РТС, сьогодні, 3-го грудня понижено тиск подачі води.
Ліквідувати аварію окупанти обіцяють впродовж дня.