Наглядова рада «Бердянськводоканалу» виявила порушень на ймовірну суму 3,2 млн гривень

Євген Гнибіда - Бердянск 24
17.08.2021 · 16:40 · Просмотров - 3670

Перші результати роботи наглядової ради КП «Бердянськводоканал» озвучили на засіданні Дня депутата. В результаті виявлених потенційних порушень сума збитків склала орієнтовно 3,2 млн гривень

Наглядова рада перевірила процедуру проведення закупівель та укладання договорів на товари чи послуги. Так, проаналізовано договори на закупівлю паливно-мастильних матеріалів, матеріалів для заміни труб і т.д. На думку наглядової ради екс-керівником підприємства Дмитром Михалевичем порушено процедуру публічних закупівель, що призвело до збитків орієнтовно в 3,2 млн гривень.

З порушенням процедури також укладено договорів на рекламні послуги. Даний факт широко обговорювався на одній із сесій міської ради. Після чого, фактично, Дмитро Михалевич залишив займану посаду.

Виявлено порушення у виконанні інвестиційної програми. Зокрема, наглядовою радою, начебто, встановлено спрямування 150 тисяч гривень зі спеціального фонду підприємства на погашення заборгованості по заробітній платні.

Крім того, наглядова рада у своїх висновках наголошує про перевищення складу адміністративного персоналу підприємства. По факту 24% від загальної чисельності колективу, при допустимому показнику в 21%. Нові фахівці, яких прийняли на роботу з березня по травень, на думку членів наглядової ради, працюють за посадовими інструкціями, в яких абсолютно не визначено перелік обов’язків.

Міський голова Валерій Баранов зазначив, що висновки наглядової ради побачив годину тому. Тому ці матеріали мають бути ретельно перевірені.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 20 октября, среда
вчера, 19 октября, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Фильмакс - афиша с 14 по 20 октября
Космос Фильмакс - афиша с 14 по 20 октября

 14 - 20 октября

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 UAH

Блокбастер афиша с 14 по 20 октября
Блокбастер афиша с 14 по 20 октября

 14 - 20 октября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх