Наглядова рада «Бердянськводоканалу» виявила порушень на ймовірну суму 3,2 млн гривень

Євген Гнибіда - Бердянск 24
17.08.2021 · 16:40 · Просмотров - 3847

Перші результати роботи наглядової ради КП «Бердянськводоканал» озвучили на засіданні Дня депутата. В результаті виявлених потенційних порушень сума збитків склала орієнтовно 3,2 млн гривень

Наглядова рада перевірила процедуру проведення закупівель та укладання договорів на товари чи послуги. Так, проаналізовано договори на закупівлю паливно-мастильних матеріалів, матеріалів для заміни труб і т.д. На думку наглядової ради екс-керівником підприємства Дмитром Михалевичем порушено процедуру публічних закупівель, що призвело до збитків орієнтовно в 3,2 млн гривень.

З порушенням процедури також укладено договорів на рекламні послуги. Даний факт широко обговорювався на одній із сесій міської ради. Після чого, фактично, Дмитро Михалевич залишив займану посаду.

Виявлено порушення у виконанні інвестиційної програми. Зокрема, наглядовою радою, начебто, встановлено спрямування 150 тисяч гривень зі спеціального фонду підприємства на погашення заборгованості по заробітній платні.

Крім того, наглядова рада у своїх висновках наголошує про перевищення складу адміністративного персоналу підприємства. По факту 24% від загальної чисельності колективу, при допустимому показнику в 21%. Нові фахівці, яких прийняли на роботу з березня по травень, на думку членів наглядової ради, працюють за посадовими інструкціями, в яких абсолютно не визначено перелік обов’язків.

Міський голова Валерій Баранов зазначив, що висновки наглядової ради побачив годину тому. Тому ці матеріали мають бути ретельно перевірені.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
2 июня, четверг
18 мая, среда
16 мая, понедельник
11 мая, среда
7 мая, суббота
29 апреля, пятница
27 апреля, среда
22 апреля, пятница
15 апреля, пятница

Все новости Бердянска


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх