Наглядові ради не для всіх. Депутати пропонують контролювати тільки "Бердянськводоканал"

01.06.2021 · 17:00 · Просмотров - 1957

В Бердянську знову обговорюють доцільність утворення наглядових рад на комунальних підприємствах. Депутат Олександр Пасічник пропонує утворити наглядову раду, але тільки на “Бердянськводоканалі”.

Вже третій етап запровадження наглядових рад за останні 5 років переживає Бердянськ. Вперше про це говорили в 2017-му, тоді ініціатива виходила від влади — тодішнього заступника мера Ірини Плющій. 4 роки тому депутати-керівники комунальних підприємств не допустили утворення наглядових рад. Потім в 2019-му — місцеві активісти разом з представниками влади навіть напрацювали положення про наглядові ради, однак міська рада знову відмовилась запроваджувати нагляд над комунальними підприємствами. Тоді відзначився Віктор Цуканов. Сьогодні Бердянськ проходить третій етап запровадження наглядових рад. Тепер депутат Олександр Пасічник пропонує затвердити відповідне рішення, однак лише на “Бердянськводоканалі”.

Сьогодні дане рішення депутати підтримують. Формулювання про утворення наглядових рад виключно на одному підприємстві комунальної форми власності, обґрунтовується, що дане підприємство є найбільш проблемним. Депутат Валерій Горлов, який продовжує очолювати КП “Міськсвітло” рішення про запровадження наглядової ради на “Бердянськводоканалі” підтримав, однак виступив проти утворення наглядових рад на інших підприємствах.

Міський голова Валерій Баранов заявив, що в цілому підтримує дане рішення, однак запропонований проект рішення потребує доопрацювання. Тому мер запропонував відкласти його прийняття. Депутати цю пропозицію не підтримали і наполягли, щоб саме запропонований проект рішення з чітко визначеним місцем утворення наглядової ради — на КП “Бердянськводоканал”.

Вибірковий підхід до утворення наглядових рад можна пояснити виключно політичною вмотивованістю депутатського корпусу. Напевно тому депутати “корпорації” підтримують утворення наглядової ради саме на “Бердянськводоканалі”.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 5 августа, четверг
вчера, 4 августа, среда
3 августа, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Макс Барских
Макс Барских

 07 августа

 22:00

 Аквапарк "Акваленд" (ул. Макарова 2в)

от 699 до 2500 грн. UAH

Фристайл
Фристайл

 09 августа

 19:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

180 - 440 UAH

Космос Фильмакс - афиша с 5 по 11 августа
Космос Фильмакс - афиша с 5 по 11 августа

 05 - 11 августа

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх