"Наїхали на міну, але залишились живі": вчитель з Бердяньска, а нині боєць ЗСУ, розповів про переваги американського бронетранспортера М113А3

По материалам Obozrevatel.
23.03.2023 · 09:56 · Просмотров - 2178

Українські військові високо оцінюють американські бронетранспортери М113А3. Вони розповідають про випадок, коли екіпаж бронетранспортера відбувся контузіями після наїзду на протитанкову міну

"Наїхали на міну, але залишились живі": вчитель з Бердяньска, а нині боєць ЗСУ, розповів про переваги американського бронетранспортера М113А3
Вчитель української мови з Бердянська, що воює проти російських окупантів, розповів про переваги M113

Серед переваг воїни називають також швидкість М113А3 та легкість в управлінні. Розповідь мехніка-водія однієї з таких бронемашин, який воює у лавах однієї з бригад морської піхоти, опублікували на Facebook-сторінці Військово-морських сил Збройних сил України.

Андрій, механік-водій американського бронетранспортера M113A3. Джерело: ВМС ЗСУ

Механік-водій бронетранспортера М113А3 Андрій запевняє, що задоволений цією американською технікою, зокрема, через швидкість та легкість в управлінні. А також – через броню, яка дозволяє реально зберігати життя.

"Був випадок, коли наїхали на протитанкову міну, екіпаж, звичайно, контузило, але всі залишились живі. Передній каток відірвало, згодом змогли її відтягнути, відремонтували, і зараз вона знову у строю", – розповів Андрій.

M113. Джерело: root-nation.com

У ВМС ЗСУ розповіли, що повномасштабна війна заскочила Андрія вдома, у Бердянську на Запоріжжі. Нині рідне місто воїна тимчасово окуповане.

"У квітні минулого року я зміг вирватися з окупації. Першим же ділом звернувся до військкомату. До цього часу досвіду військової служби не було. За освітою я вчитель української мови, літератури та історії, але через те, що я тривалий час працював далекобійником і маю великий досвід роботи із технікою - взяли механіком-водієм", – розповів захисник.

Він впевнений, що його рідний Бердянськ неодмінно буде звільнено.

"Не ми до них прийшли, ми у росіян нічого не просили. Не ми їх о п’ятій ранку розбудили ракетними обстрілами. У сучасному світі так не має бути, але якщо ворог прийшов до нас зі зброєю, зброєю ми його і випровадимо", – запевнив Андрій.

Цей бронетранспортер є відносно легкою машиною з бойовою масою 10,25 т. Екіпаж M113 складається з двох осіб: механіка-водія та командира, крім них бронетранспортер може штатно перевозити одинадцять десантників. Саме тому українські морпіхи жартома  називають цей бронетранспортер "таксі для військових".

Підтримати Brd24Останні новини Бердянська
вчера, 31 мая, среда
30 мая, вторник
29 мая, понедельник
28 мая, воскресенье
27 мая, суббота
26 мая, пятница
25 мая, четверг

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх