Ніколи знову? Чому слова про пам`ять і примирення сьогодні викликають не скорботу, а розчарування

Бердянськ 24
08.05.2024 · 11:40 · переглядів - 614

З 2022 року абсолютна більшість українців вже точно зрозуміли, що лозунги про мир, згадки про "уроки війни" не працюють. 10 риторичних питань в контексті сьогоднішньої події

Ніколи знову? Чому слова про пам`ять і примирення сьогодні викликають не скорботу, а розчарування
Цей лозунг не працює ще з 2014-го. Доведено 2022-им. Джерело: соцмережі

  1. СРСР долучився до початку Другої Світової з розділу Польщі, Росія замахнулася на "третю" зі спроби захопити Україну. Який урок світове суспільство винесло після подій 1939-1945?
  2. Гітлер страждав реваншистськими полюціями після Першої Світової, Росія – після поразки в "холодній" війні. Чому країни Західної Європи в обох випадках не просто спостерігали, а й сприяли розвитку агресивних диктатур? Що з пам`яттю?
  3. США, декларуючі підтримку союзникам, відкрили другий фронт проти фашистів за три роки після початку "вітчизняної". Від фашистів нового покоління одна Україна вже більше двох років відбивається самотужки. Скільки ще має загинути українців для отримання дієвої допомоги, яка б допомогла завершити бійню?
  4. Гітлер намагався винищити євреїв, Путін – українців. Це з якого уроку?
  5. Як сприймати "Ніколи знову" після 24.02.2022?
  6. Загальнонаціональна ідея кремля "можем повторіть". Це правильний висновок, який зробили переможці з поки що самої жорстокої війни в історії?
  7. Чи реально по-справжньому проявляти скорботу до подій 80-річної давнини, коли зараз щодня збільшується кількість прапорів на українських кладовищах?
  8. Чи вірить хтось в можливість примирення з росіянами, які вкотре зрізають цвіт нації включно з дітьми?
  9. Чи вірить хтось в можливість примирення з росіянами, яких не влаштовує сам факт існування українців?
  10. Чи вірить хтось в можливість примирення з росіянами, в яких рука вже лежить на червоній кнопці?Останні новини Бердянська
сьогодні, 17 травень, п'ятниця 2024
вчора, 16 травень, четвер 2024
15 травень, середа 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок