Новини з паралельної реальності. З подяками "за мирне небо" - першачків змушують писати листи загарбникам

Бердянськ 24
15.11.2023 · 11:37 · переглядів - 756

Окупанти та місцеві зрадники продовжують знущання над Бердянським дітлахами. Учнів молодших класів вчителі змушують відправляти листи та малюнки з подяками військовим російської загарбницької армії

Новини з паралельної реальності. З подяками "за мирне небо" - першачків змушують писати листи загарбникам
Ілюстративне фото

В той час, коли майже половина мешканців Бердянська змушена шукати притулок закордоном, пересиджувати повітряні тривоги та ракетні удари рашистів в різних містах України, колишні вчителі, друзі, знайомі чи сусіди пропагують "русский мир". Особливо цинічно виглядає пропаганда в бердянських школах.

Уроки "патріотичного" виховання, спотворення історії, утиски української мови літератури і взагалі всього вітчизняного доповнюють ініціативи людиноподібних істот, які змушують в початкових класах місцевих шкіл малювати та писати листи подяки для вбивць і насильників в формі російської армії.

Окремо варто звернути увагу на побудову самого речення, яке, начебто, написала учениця 2-го класу. Самостійно написати такі побажання з відповідними зворотами дитина самостійно не здатна. І це ще один доказ, як "працюють" з малечею в школах окупованого Бердянська.

Чергове свідчення наруги над дітьми оприлюднили пропагандисти в місцевих Z-пабліках.
Останні новини Бердянська
вчера, 6 декабря, среда
5 декабря, вторник
4 декабря, понедельник

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок