Окупанти створили в Запорізькій області “Общественную палату” та посадили туди бердянську зрадницю

По матеріалам Бердянськ Сьогодні
14.06.2023 · 15:06 · переглядів - 4860

Загарбники продовжують копіювати російські інституції на окупованих територіях. Участь в них має підвищити відчуття власної значущості місцевим колаборантам, які добряче налякані контрнаступом ЗСУ

Окупанти створили в Запорізькій області “Общественную палату” та посадили туди бердянську зрадницю

Днями місцеві зрадники зібралися щоб створити так звану “Общественную палату Запорожской области”. На росії це такий собі дорадчий орган, який має на федеральному та регіональному рівні полегшувати комунікацію громадянського суспільства та влади. В реальності, це чергове збіговисько для одобрямсів людожерської політики путіна, а й навіть більше — для імітації суспільного запиту на неї. Щоб в цьому пересвідчитись достатньо передивитися лише кілька новин про діяльність ціє палати де обговорюють “украинские зверства в Мариуполе” та подібне.

До загальноросійської палати вирішили відправити пришелепкуватого рогова, якого для цього привезли до Мелітополя з Москви, де він останнім часом знаходився.

Областною ж палатою поставили керувати в.о. ректорки так званого Азовського державного педагогічного університета. Того самого недовишу, якій окупанти створили на базі захопленого БДПУ, залучають студентів до пропаганди та не виплачують стипендії.

Бердянці, колишні колеги Катерини Степанюк з БДПУ, досі дивуються, як людина, яка працювала над покращенням української початкової освіти та Нової Української Школи, з юності виступала в українському фольклорному колективі, тепер не лише працює на насадження окупаційної освіти, а ще й збирається «Развивать, возрождать Запорожскую область на этапе становления ее, как субъекта Российской Федерации». Так сама вона заявляє.

В тім з огляду на те, що і її мати — колишня викладачка української мови в університеті Ірина Донських з легкістю пішла працювати на окупантів директоркою школи №15, то дивуватися може й нема чому.
Останні новини Бердянська
вчора, 26 лютий, понеділок 2024
25 лютий, неділя 2024
24 лютий, субота 2024
23 лютий, п'ятниця 2024
22 лютий, четвер 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок