Отримати субсидію стане складніше: Кабмін змінив підходи до адресності

По материалам ЛІГА.Фінанси
15.04.2021 · 09:38 · Просмотров - 2108

Відповідну постанову прийнято на засіданні Кабміну 14 квітня

Кабінет міністрів змінив підходи до адресності надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню. Таким чином уряд хоче поліпшити ефективність і раціональність використання бюджетних коштів.

Документ передбачає:

  • переглянути підходи до обліку майнового стану, зокрема при призначенні житлових субсидій враховувати отримані доходи від депозитів, дивіденди від цінних паперів і т.д .;
  • скасувати діяльність і повноваження комісій, створених місцевими органами влади, щодо прийняття рішення про призначення житлових субсидій в окремих випадках при наявності умов, при яких така субсидія не призначається;
  • посилити вимоги при призначенні житлових субсидій в частині здійснення одноразових вартісних покупок, наявність банківських депозитів, здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, банківських металів, перетину кордону тощо.

В уряді вважають, що реалізація постанови не потребуватиме додаткових витрат і буде здійснюватися за рахунок і в межах коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству соціальної політики на надання житлових субсидій.

Читайте нас в Telegram


Читайте далее

Новости за сегодня

Статьи
 
На верх