Поліцейські оголосили підозру колаборанту з Бердянська

По матеріалам ГУНП
12.06.2023 · 10:27 · переглядів - 3934

Правоохоронці зібрали докази причетності 54-річного чоловіка до співпраці з окупантами. Зрадник пристав на пропозицію очолити один із навчальних закладів Бердянська, де впровадив стандарти освіти країни-агресора. Йому заочно повідомлено про підозру в колабораційній діяльності.

Поліцейські оголосили підозру колаборанту з Бердянська

Після окупації Бердянська військами рф вчитель одного з навчальних закладів міста, не приховуючи свого бажання співпрацювати з окупаційною владою держави-агресора, добровільно зайняв посаду директора загальноосвітньої школи.

Призначений на посаду зрадник наказав працівникам закладу освіти прибрати з усіх приміщень українську символіку та атрибутику національного характеру. Він організував процес викладання шкільних дисциплін за російськими підручниками та мовою окупанта, спланував та організував освітній процес за стандартами і навчальними планами російської федерації.

Слідчі Бердянського районного відділу поліції під оперативним супроводом працівників відділу кримінальної поліції зібрали достатньо доказів причетності фігуранта до колабораційної діяльності.

2 червня мешканцю тимчасово окупованого Бердянська повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 111-1 Кримінального кодексу України. Підозрюваному загрожує ув’язнення на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

Досудове розслідування під процесуальним керівництвом Бердянської окружної прокуратури триває.

За інформацією ЛокаторМедіа зрадником виявився вчитель інформатики з Приморська, який раніше працював у місцевому відділі освіти. Так, наприкінці травня 2022 року колаборант погодився на пропозицію окупаційної влади Бердянська очолити підконтрольну їй гімназію №1 «Надія», яку вона перейменувала в «Государственное бюджетное общеобразовательное учреждение «Средняя общеобразовательная школа №19».  Цю квазі-посаду він отримав за протекцією Галини Шадуріної, яка в квітні поточного року була засуджена за державну зраду на 9 років ув’язнення.
Останні новини Бердянська
вчора, 24 липень, середа 2024
23 липень, вівторок 2024
22 липень, понеділок 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок