"Росія призиває 150 000 чоловіків від 18 до 30 років. Фокус на населення окупованих територій", - голова ЗОВА Федоров

Бердянськ 24
01.05.2024 · 13:27 · переглядів - 1980

А з 1-го листопада 2024 року росіяни планують розсилати електронні повістки

"Росія призиває 150 000 чоловіків від 18 до 30 років. Фокус на населення окупованих територій", - голова ЗОВА Федоров
"рф намагається максимально задіяти мобілізаційний ресурс українців на ТОТ", - Іван Федоров. Скріншот: "Зеінтерв`юер"

Одразу після "виборів путіна" окупанти узаконили вимоги до призову на захоплених територіях. Росіяни намагатимуться максимально використати мобілізаційний ресурс з українців.

Призовний пункти організовані не тільки в містах Бердянську і Мелітополі. Вони є в абсолютно кожному селі окупованої частини регіону. Лише офіційно вони намагаються призвати 150 тисяч з усієї "рф-ії". Фокус на захоплених регіонах України, - розповів Федоров в ефірі "Єдиних новин".

Голова ЗОВА дав дві поради чоловікам на ТОТ: виїжджати на підконтрольну територію або ж інші країни (окрім рф). А за умови насильного призову та мобілізації шукати варіанти здатися Силам Оборони України, щоб не виступити в ролі "гарматного м'яса" для окупантів.

Іван Федоров висловив розуміння, що обидва варіанти непрості, але вони прийнятні і мають право на життя.

Тим часом, "Спротив" повідомляє, що з 1 листопада міноборони рф почне його повноцінно використовувати, зокрема розсилаючи призовникам електронні повістки. Електронну повістку вважатимуть врученою через сім днів після її розміщення в реєстрі.

Тепер кожен мешканець ТОТ чоловічої статі після 1 листопада буде вважатися злочинцем і притягатиметься до відповідальності за неявку в окупаційний військкомат. Адже, більшість населення окупованих територій не мають доступу до інтернету і відтак і отримати інформацію про свою електронну повістку.
Останні новини Бердянська
сьогодні, 24 липень, середа 2024
вчора, 23 липень, вівторок 2024
22 липень, понеділок 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок