СБУ у Бердянську викрила незаконне переправлення іноземців через морський державний кордон

По материалам СБУ
22.04.2021 · 12:25 · Просмотров - 5721

Служба безпеки України викрила у Бердянську факт нелегального переправлення за кордон трьох громадян однієї з країн Південного Кавказу. Для незаконного перетину держкордону ділки використовували судно, на яке накладено арешт за браконьєрство

За попередніми даними слідства, нелегальне переміщення іноземців за кордон організував керівник місцевої компанії, яка займається науково-промисловими дослідженнями в Азово-Чорноморському басейні. Для реалізації нелегального переправлення він використав підроблені документи, які дозволяли вийти у море для нібито проведення наукових робіт. Також у пакеті «документів» були неправдиві відомості про представників екіпажу судна, серед яких знаходилось троє іноземців.

У межах кримінального провадження за:

  • ч. 1 ст. 366 (видача завідомо неправдивого офіційного документа, вчиненого службовою особою),
  • ч. 2 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене щодо кількох осіб службовою особою з використанням свого службового становища),
  • ч. 1 ст. 388 (відчуження майна, на яке накладено арешт, здійснене особою, якій це майно ввірено) Кримінального кодексу України зловмиснику повідомлено про підозру.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

Викриття зловмисника проводилось спільно зі слідчими Бердянського райвідділу поліції Головного управління Національної поліції у Запорізькій області за процесуального керівництва Бердянської окружної прокуратури Запорізької області.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 22 сентября, среда
21 сентября, вторник

Все новости Бердянска


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх