«Сітуация». В Бердянськ росіяни продовжують привозити фріків, які виправдовують їх злочини

Бердянськ 24
13.11.2023 · 14:52 · переглядів - 1704

Радіон Газманов, чувашські актори, Сергій Гармаш, балалаєчники, ложкарі, а тепер ще й якийсь московський гуру з проповідями, які викликають огиду. Часи, котрі просто необхідно пережити і вийти з них переможцями.

«Сітуация». В Бердянськ росіяни продовжують привозити фріків, які виправдовують їх злочини

Це вже певний інший рівень пропаганди, якою відзначився в нашому рідному місті гастролер на ім’я Бхакти Расаяна Сагара Свами. Дивний чоловік, який за декларованими поглядами повинен відстоювати світлі мирні цілі, під час виступу в Бердянську видав наступне.

Ми обсуждали, что в Мариуполе, также как, я уверен, и в Бердянске, и в любой другой точке материального мира у разных людей разные желания. И некоторые люди хотели, чтоб в Мариуполе, например, был чистый воздух, чтобы выбросы с предприятия не загрязняли атмосферу. Кто-то хотел, чтобы было чистое море.

Были разные желания. И это очень интересно, что произошла ситуация, которая выполнила разные желания разных людей, - заявив пропагандист з розмальованим обличчям.

Масові вбивства, геноцид, нищення цілих міст і селищ (в тому числі і Маріуполя) цей персонаж із посмішкою називає «сітуациєй». А все що сталося – лише виконання бажань людей, котрі тут проживали. І при цьому злочинець, котрий незаконно опинився на території України, претендує на статус духовного орієнтира.

Скільки ще подібного контингенту заїде в Бердянськ, поки ця паралельна реальність в нашому рідному місті перестане існувати? Хоча, здається, росіяни готові везти сюди кого завгодно, аби виправдати жахіття, які вони натворили.
Останні новини Бердянська
сьогодні, 4 березень, понеділок 2024
вчора, 3 березень, неділя 2024
2 березень, субота 2024
1 березень, п'ятниця 2024
29 лютий, четвер 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок