У Бердянську приступили до монтажу ангіографа

По материалам БТМО
31.03.2021 · 14:43 · Просмотров - 3209

В Бердянському територіальному медичному об'єднанні пройдено ще один (черговий) етап впровадження найсучасніших медичних технологій і послуг - до спеціально відремонтованих приміщень доправлено ангіограф. На черзі - монтаж, наладка, пуск, сертифікація...

Рік і три місяці минуло відтоді, коли до БТМО було доставлено ангіограф. І от нарешті довгоочікувана подія : після тривалих ремонтних робіт з опорядження приміщень майбутнього ангіографічного відділення, монтажу систем енергозабезпечення, вентиляції і клімат-контролю сучасне обладнання вартістю 23 млн. грн.- 15 великогабаритних контейнеерів і 4 піддони різноманітного приладдя - доправлено зі складу на місце монтажу.

Варто зазначити, що працівники БТМО, будівельники і спеціалісти ТОВ "Транском" чудово справилися з досить непростим завданням - перевезти і підняти на другий поверх кілька тон складного і тендітного обладнання. Довелося демонтувати вікно і розібрати частину зовнішньої стіни терапевтичного корпусу. Проте все було зроблено без зайвої метушні і за короткий час. Посприяла і погода - нудну мжичку змінило сонечко.

Егоров Дмитрий
- Наразі ми спостерігали просто історичну подію, один з найприємніших етапів - доправлення обладнання на місце, де його буде встановлено, - прокоментував директор БТМО Дмитро ЄГОРОВ. - Для цього довелося розібрати частину стіни. Дане приміщення було спеціально відремонтовано, зараз його готовність - 98%. Вартість робіт склала близько 5 мільонів гривень. Для завершення робіт на останній сесії депутати Бердянської міськради виділили 1,8 мл. грн. Сподіваємося, що монтаж і наладка не забаряться.

Наразі, представники обслуговуючої компанії розпочинають монтаж обладнання.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 23 сентября, четверг
вчера, 22 сентября, среда
21 сентября, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября
Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх