У порту Бердянська окупанти розгорнули крематорій, щоб приховати своїх “200-х"

Бердянськ 24
02.07.2023 · 13:11 · переглядів - 1699

У порту міста Бердянськ, що на окупованій території Запорізької області, російські окупанти облаштували пересувний крематорій, щоб приховувати своїх загиблих

У порту Бердянська окупанти розгорнули крематорій, щоб приховати своїх “200-х"

Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗСУ у вечірньому зведенні в суботу, 1 червня.

“Окупанти щодня зазнають значних втрат, які намагаються приховати, продовжують застосовувати традиційну російську практику позбавлення родин загиблих пільг та компенсацій, розрекламованих російською пропагандою. Для цього активно використовують мобільні крематорії. Зокрема, встановлено, що один з таких крематоріїв у режимі 24/7 наразі працює на території Бердянського порту”, – доносить розвідка.
“На даний час кремації підлягають близько 50 тіл загиблих російських військовослужбовців, які нещодавно були доправлені з районів ведення бойових дій до місцевого моргу. Слід зазначити, що кремація загиблих російських військовослужбовців проводиться без їх ідентифікації та обліку”, – додали в ГШ.

Про спалювання росіянами своїх загиблих в Бердянську та Мелітополі проінформував також мер міста Мелітополь, Іван Федоров.

"Ворог починає приховувати свої втрати. Мобільні крематорії вони розташували у Бердянському порту, а також у Мелітополі - на території дитячого санаторію, який вони вже давно перетворили у свій військовий шпиталь. Сморід відчувають мешканці кількох районів міста, тому що вони його використовують майже цілодобово. Але вони не зупиняються і продовжують доставляти нове й нове гарматне м'ясо", - зазначив Федоров.
Останні новини Бердянська
вчера, 3 декабря, воскресенье
2 декабря, суббота
1 декабря, пятница
30 ноября, четверг

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок