В Жовтневому райсуді Запоріжжя судитимуть бердянця Кирила Койнова

Бердянськ 24
24.05.2024 · 17:07 · переглядів - 5784

Кирила Койнова, який підозрюється у державній зраді, викликають на судове засідання до Жовтневого районного суду Запоріжжя на засідання 27 травня

В Жовтневому райсуді Запоріжжя судитимуть бердянця Кирила Койнова
Койнов - один з перших публічних зрадників Бердянська. Джерело: соцмережі

Згідно матеріалів слідства, бердянський підприємець Кирило Койнов з початку липня 2022-го року намагався схилити свого брата-військовослужбовця Збройних сил України до співпраці з ворогом. Так, в рамках слідчого експерименту брат Койнова за допомогою месенджеру телеграм, начебто, передавав дані про розташування «тренувального центру ЗСУ з інструкторами зі США» по якому 20 і 23 травня було нанесено ракетні удари Калібрами та Іскандером. 

Крім того, слідством встановлено, що перебуваючи в окупованому Бердянську Кирило Койнов встановив тісні контакти з представником агресора з позивним «Холера». За матеріалами обвинувачення з 18 по 27 липня 2022-го року Койнов збирав та передавав інформацію про місцевих мешканців з проукраїнською позицією та готовністю чинити спротив російським загарбникам. Також наводяться дані про розробку та впровадження телеграм-боту brd_svo.

Згідно наведених фактів Кирило Койнов заочно постане перед Жовтневим районним судом м. Запоріжжя за підозрою у державній зраді – ч.2 с. 111 Кримінального кодексу України.
Останні новини Бердянська
сьогодні, 21 червень, п'ятниця 2024
вчора, 20 червень, четвер 2024
19 червень, середа 2024
18 червень, вівторок 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок