Верхні поверхи бердянських висоток без води. "Водоканал" на претензії не реагує

Бердянськ 24
03.06.2024 · 10:33 · переглядів - 1211

Як розповідають "Бердянськ 24" підписники з окупованого міста, найгірша ситуація з водопостачанням в Колонії, АКЗ і Нагірній частині

Верхні поверхи бердянських висоток без води. "Водоканал" на претензії не реагує
Бердянці часто скаржаться на якість води при окупантах. З настянням літа для власників квартир на 8-9 поверхах і така вода - явище періодичне. Фото: ШІ

Навіть коли немає планових відключень, ми залишаємося без води. Ледь-ледь тече лише вночі. Вже літо, жара. Ні покупатися, ні попрати. Звернення до "водоканалу" – гаяння часу. Навіть не обіцяють, що якось намагатимуться вплинути на нашу проблему, - пишуть бердянці з мікрорайону Колонія.

Криза з водопостачанням в Бердянську при окупантах поглиблюється. Після підриву росіянами каховської греблі і переходу на воду з бердівського водосховища в рази погіршилася її якість.

Пориви на магістральних каналах почастішали, в будинках і квартирах містян летить техніка, а тепер частина абонентів взагалі лишається з сухими кранами.

Зрозуміло, що це історія щонайменше до кінця літа. Зараз обсяги користування зростуть, туристи на себе візьмуть частину. На верхні поверхи нічого не лишається. І ми не бачимо, щоб хтось з так званої влади чим переймався. Нікому діла немає, - запевняє мешканець Бердянська.

 
Останні новини Бердянська
сьогодні, 19 липень, п'ятниця 2024
вчора, 18 липень, четвер 2024
17 липень, середа 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок