«Мер» Сауленко: «Подача каховской воды в Бердянск прекратилась. Ищем способы улучшить качество»

Бердянськ 24
08.11.2023 · 11:54 · переглядів - 10691

Та ладно. Отак, взяла сама собою і «прєкратілась»?


Стан проточної води в кранах окупованого Бердянська такий, що інколи не зрозуміло, що це вода. Часто це просто якась смердюча суміш незрозумілого відтінку. Для людського організму і для побутової техніки – це просто катастрофа.

Ситуація істотно погіршилася після того, як росіяни підірвали Каховську дамбу. Бердянськ перейшов на бердівську, яка і за обсягами, і за якістю взагалі не здатна замінити дніпровську.

Окупантська влада не може вирішити проблему, лише обіцяє покращення. При цьому виправдання лунають максимально розмито. Як от в останньому висловлюванні колишнього засудженого за педофілію, а нині «мера» Бердянська Сауленка.

Раньше в Бердянск подавалась днепровская вода из Каховского водохранилища. Но теперь подача днепровской воды в город прекратилась. Мы сейчас ищем способы улучшить качество подаваемой в город воды, - вчергове констатував голова окупантської адміністрації.

Якісь незрозумілі причини зупинки каховського водоводу у версії Сауленка. Просто так сталося і все. Це не росія у своїх людожерських цілях залишила південь України без води.

До речі, цю «високу» думку фейковий мер видав в інтерв’ю, де на кількох сторінках кляв Україну та «києвскій режим». Мовляв, за 30 років державності «совєтскіє» заводи стали, мережі зруйновані. А те, що росія за тижні знищувала під нуль цілі українські міста і села – то не так важливо, то інше.
Останні новини Бердянська
вчера, 27 ноября, понедельник
26 ноября, воскресенье
24 ноября, пятница
23 ноября, четверг

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок