Одна з найбільш прибуткових професій в Бердянську просто зараз – майстер по ремонту пральних машин і посудомийок

Бердянськ 24
29.05.2024 · 15:24 · переглядів - 4653

Бердянці скаржаться, що через погану воду та стрибки електронапруги дуже швидко ламається побутова техніка

Одна з найбільш прибуткових професій в Бердянську просто зараз – майстер по ремонту пральних машин і посудомийок
З такою водою і постійними стрибками напруги в техніки просто немає шансів працювати тривалий час. Колаж: "Бердянськ 24"

В окупованому Бердянську майже щодня вимикають електроенергію, про що повідомляє сама псевдовлада в своїх телеграм-каналах. Іноді світло зникає раптово і так само з'являється, що негативно впливає на електроприлади.

От у нас вранці вимкнули світло, я пішов по справах, повернувся після обіду, а ці горе-майстри досі не знайшли де саме проблема. А буває, що світла немає, потім вмикають і через годину воно знову зникає. Добре, якщо годину взагалі буде. Часу вистачає якраз увімкнути всі електроприлади, щоб вони одразу ж погоріли при вимкненні електроенергії, - розповів мешканець міста.

Інша проблема, яка турбує бердянців - якість води. Час від часу вона тече іржава. А її склад, разом з перебоями електроенергії, просто руйнує пральні, посудомийні машинки та іншу техніку.

Поки ці (окупанти - ред.) не прийшли, пральна машинка нормально працювала, а з цими відключеннями не витримала електроніка. Машинка зламалася, ремонт може коштувати 10000 рублів чи навіть більше. І таких випадків купа по місту. У майстрів з ремонту пральних машинок десятки дзвінків на день, - зазначив бердянець.

Ті, хто залишився в місті, рятують побутову техніку фільтрами для води та безперебійниками, але й ці заходи допомагають лише частково.
Останні новини Бердянська
19 липень, п'ятниця 2024
18 липень, четвер 2024
17 липень, середа 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок