«Ви свої гривні далеко не ховайте…» Як бердянці реагують на заборону українських грошей

По материалам Бердянск сейчас
07.01.2023 · 11:08 · Просмотров - 10047

Вже сьомий день, як загарбники заборонили ходіння гривні, назвавши її використання федеральним злочином.


Офіційно гривню не приймають ніде. Однак більшість бердянців не збираються розлучатися з українською валютою.

Так, дійсно, ми змушені відмовитися від обороту гривні, - розповіла мешканка Бердянська, яка торгує на одному з ринків, - бо боїмося, що рашисти можуть влаштувати облаву і, якщо знайдуть у продавців гривні, можуть бути проблеми. Але, скажу вам чесно, я навіть цінники на свій товар, які в гривнях написані, далеко не ховала, бо знаю, що це все ненадовго!

А деякі продавці, навіть незважаючи на загрозу перевірок, все одно беруть гривню, коли не можуть розійтися з покупцем, особливо якщо покупець – людина у віці.

У деяких магазинчиках можна розплатитися гривневою карткою за терміналом.

Як не парадоксально, але після того, як окупанти заборонили гривню, в групах з переведення в готівку та обміну валют стало з'являтися більше оголошень про продаж доларів за готівкову гривню і навіть просто оголошень про купівлю готівкової гривні! А безготівкова гривня за мобільним застосунком взагалі коштує вже 1,6-1,75 руб.

Я була сьогодні на ринку, - пише мешканка Бердянська, - і чула, як чоловік, продавець із села, розмовляв із покупателькою, і сказав їй: «А ви свої гривні далеко не ховайте! Я думаю, вони всім нам дуже скоро знадобляться, бо деокупація наближається з кожним днем».
Такі випадкові слова завжди дуже піднімають настрій!

Підтримати Brd24Новини Бердянська
сегодня, 7 февраля, вторник
вчера, 6 февраля, понедельник
5 февраля, воскресенье
4 февраля, суббота
1 февраля, среда

Всі новини Бердянська

На верх