"Всесвітній день пельменя" - свята і розваги окупованого Бердянська

Бердянськ 24
18.02.2024 · 13:47 · переглядів - 3622

Бердянські Z-пабліки поширили інформацію про святкування "Всесвітнього дня пельменю" урочистим заходом в Центрі культури "Софіт"

"Всесвітній день пельменя" - свята і розваги окупованого Бердянська
Трошки пенсіонерів, пєльмєні, пару пляшок на стіл, гармошка і обов'язково фото для пропагандистів. Рецепт "веселого" свята від росіян для бердянців. Джерело: z-пабліки

Російські пісні під акордеон, самовар і пельмені з сіллю, монетою, перцем, травою... Виявляється, на росії існує традиція в такий спосіб визначати майбутнє: обрав пельмень з монеткою – до багатства, з зеленню – до врожаю, порожній пельмень – до щастя.

В черговий раз констатуємо спроби окупантів нав'язати чужі і незрозумілі для бердянців російські традиції, які не знаходять відгуку в широкої аудиторії. Оприлюднені фото свідчать, що ажіотажу серед місцевих захід не викликав. Байдужою до такої розваги виявилась і молодь.

При цьому колаборанти раніше вже повідомляли, що хочуть привласнити найпопулярніші гастро-формати, які дійсно подобалися бердянцям, і до окупації збирали тисячі містян на Приморській площі. Наступним вкраденим івентом має стати фестиваль рибної юшки, який зародився в десятих роках нинішнього сторіччя і був однією з курортних візитівок українського Бердянська.
Останні новини Бердянська
вчора, 18 квітень, четвер 2024
17 квітень, середа 2024
16 квітень, вівторок 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок