Псевдомер Бердянська Сауленко заявляє про наміри прийняти півмільйона туристів. Але при цьому влада окупантів не може привести до ладу головну візитівку міста.
Набережна постраждала від негоди ще в листопаді 2023-го. З того часу гранітні плити з парапету досі не на своїх місцях, а ями огороджені попереджувальними парканчиками.
Бердянці відверто не розуміють, чому стільки часу не вирішується ситуація. Адже потенційно відновлювальні роботи тут можна завершити за день-два, не більше.
Актуальний архітектурний стиль Приморської площі можна охарактеризувати як хаос. Скріншот youtube
Раніше "Бердянськ 24" зауважував, що місцеві не особливо бажають здавати житло в оренду "новим" туристам. А псевдоадміністрація оголосила, що влітку 2024-го року працюватимуть лише 20 санаторно-курортних закладів.