В мерії планують врегулювати тариф на утримання ліфтів шляхом персональної калькуляції для кожного ОСББ

11.01.2018 · 18:26 · Просмотров - 724

На позачергову сесію міської ради завітали декілька голів ОСББ, які в контексті нових тарифів на утримання ліфтів закликали представників влади врегулювати питання з обслуговуванням ліфтового господарства міста

Один з голів ОСББ закликав міську владу розробити програму єдиної диспетчеризації, щоб всі ліфти обслуговувались одним підприємством. Це має полегшити взаємовідносини з обслуговуючою організацією. 

Заступник міського голови Григорій Горячов повідомив, що міська влада працює в напрямку об'єднання ліфтового господарства міста в рамках одного комунального підприємства. На його думку це дозволить скоротити вартість технічного обслуговування. 

Крім того, Григорій Горячов наголосив, що на комунальному підприємстві знайшли варіант зменшення тарифу за рахунок перерахунку його складових для кожного окремо взятого будинку. 

 - Новий тариф повністю обґрунтований, але для того, щоб зняти соціальну напругу в суспільстві комунальному підприємстві дано розпорядження підготувати власну калькуляцію по кожному окремому ОСББ. Я переконаний, що даний варіант влаштує всіх голів об'єднань багатоквартирних будинків. Якщо є проблеми з договором — звертайтесь напряму до директора комунального підприємства і вам буде запропоновано персональну калькуляцію, - наголосив Григорій Горячов.Важные новости

Новости за сегодня


Новости Бердянска
вчера, 25 апреля, среда

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Баскетбол
Баскетбол

 26 - 27 Апреля

 ДЮСШ (ул. Горбенко, 27)

Ірина Федишин
Ірина Федишин

 27 Апреля

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

150 - 250 грн. UAH

Кращий голос
Кращий голос

 28 Апреля

 12:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

DJ Konstantin Ozeroff
DJ Konstantin Ozeroff

 28 Апреля

 21:00

 КРЦ «Daktus» (ул. Горького, 17а)

Подробная афиша