Обстріл передмість Маріуполя кваліфікували як теракт

Прокуратура Донецької області кваліфікувала обстріл бойовиками передмість Маріуполя як теракт, повідомляє прес-служба обласної прокуратури

«За фактом обстрілу бойовиками передмість Маріуполя розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт)», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляє сайт Громадського ТБ, в ніч з 16 на 17 серпня бойовики «ДНР» розпочали масований обстріл із важкої артилерії передмість Маріуполя. Під обстріл бойовиків потрапили селища Сартана та Лебединське.

Внаслідок артилерійського обстрілу двоє людей – чоловік та молода жінка загинули, також зазнали поранень ще шестеро мирних мешканців, серед яких 10-річна дитина.

Крім того, у результаті обстрілів, здійснених терористами, зазнали руйнувань понад 50 житлових будинків та господарських приміщень, пошкоджено газопровід.

Наразі дані щодо руйнувань та постраждалих ще уточнюються. Працюють слідчо-оперативні групи, додали в прокуратурі.

Терористи знову обстріляли передмістя Маріуполя Сартану