Бердянській виправній колонії № 77 відзначили день фізкультури і спорту

12.09.2012 · 13:01 · Просмотров - 1969

Змагання з 4 видів спорту в цей день захопили як спортсменів колонії з числа засуджених, так і їх численних вболювальників і прихильників.

день физкультурникаЗгідно з Указом Президента України «Про день фізкультури і спорту» від 29 червня 1994 року № 340/94 у Бердянській виправній колонії 8 вересня відбулося справжнє спортивне свято. Змагання з 4 видів спорту в цей день захопили як спортсменів колонії з числа засуджених, так і їх численних вболювальників і прихильників.

А починалося свято на службовій нараді в Бердянській виправній колонії (№ 77). До речі, жодна нарада не обходиться без нагадування новим начальником установи майором внутрішньої служби Вороніним М.В. своїм підлеглим двох наступних тез:

- Уся діяльність виправної колонії підкорена головній меті – повернення суспільству здорових, працездатних та законослухняних громадян;

- Утворення в Україні Державної пенітенціарної служби є переорієнтація процесу виконання кримінальних покарань з урахуванням законності, гуманізму та справедливості.

Свідченням подібних переконань досвідченого офіцера-пенітенціарія Вороніна М.В. є спортивне свято, про що йшлося на початку цього матеріалу.

Автор цих рядків констатує, що в Бердянському виправному закладі, виконуючи завдання новоствореної Державної пенітенціарної служби України щодо виправлення та ресоціалізації засуджених, повернення їх до самостійного загальноприйнятого соціально-нормативного життя в суспільстві, приділяють підвищену увагу фізкультурно-спортивному вихованню як важливого напрямку в реалізації виховного процесу серед засуджених.

8 вересня перед полем, яке обгороджено сіткою, влаштували трибуни. За словами заступника начальника установи із соціально-виховної та психологічної служби капітана внутрішньої служби Чувакова С.В., уболівати на трибунах дозволяється тільки за хорошу поведінку. Тобто тут така собі VIP-фанзона. У кого поведінка не така гарна – дивляться гру через паркан.

Спортивні баталії панували над полем з ранку до вечору. Якщо до обіду велася напружена футбольна боротьба, то з обіду й до вечері відбувалися не менш запеклі змагання з городошного спорту та бамбінтону. До викладеного додам, що в цей самий день кімнати виховної роботи всіх без винятку відділень соціально-виховної та психологічної служби були віддані прихильникам шахів та настольного тенісу.

А розпочиналося спортивне свято в Бердянській виправній колонії традиційно з загального шикування та Гімну України та вступної промови начальника установи майора внутрішньої служби Вороніна М.В.

- Адміністрація установи дуже відповідально ставиться до таких заходів, - розповідає Чуваков С.В. – Це культурно-масові заходи, до яких залучаємо людей, що намагаються вести себе позитивно, звільнитися достроково з установи і досягнути чогось у житті. Заняття спортом – одне з пріоритетних завдань у процесі ресоціалізації засуджених, а їх здоровий спосіб життя – наша політика.

Васильчук С.Д., офіцер зв’язків зі ЗМІ Бердянської виправної колонії № 77
Новости Бердянска
сегодня, 20 сентября, воскресенье
18 сентября, пятница
17 сентября, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Выставка собак кубок мэра "Азов 2020"
Выставка собак кубок мэра "Азов 2020"

 20 сентября

 12:00

 Парк Шмидта

Концерт "Без обмежень"
Концерт "Без обмежень"

 22 сентября

 19:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

230 - 690 UAH

Космос Filmax афиша с 17 по 23 сентября
Космос Filmax афиша с 17 по 23 сентября

 17 - 23 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Подробная афиша