Сьогодні Україна відзначає День державного прапора

23.08.2016 · 08:40 · Просмотров - 1234

Сьогодні історичний прапор, який 25 років тому розгорнули депутати у Раді, можна буде побачити на власні очі у парламенті

День прапора нині відзначає Україна. 25 років тому депутати першого скликання внесли синьо-жовтий стяг до стін Верховної Ради як символ незалежності держави. Однак, статус офіційного він набув пізніше, 18 вересня 1991 року. 

З цього дня під синьо-жовтим стягом починають зустрічати іноземних гостей, приймати присягу військовослужбовці, працювати посольства України, його вивішують в ООН.  Указ про щорічне відзначення Дня  прапора підписав другий президент Леонід Кучма у 2004 році. А 2009-го наступний гарант Віктор Ющенко вніс зміни до цього указу, заснувавши щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня по всій країні.

Вже у ці хвилини урочисті заходи розпочинаються за участі керівництва Міністерства оборони України. А о 9-й годині на Софійській площі у столиці святкову церемонію проведе глава держави Петро Порошенко.

Історичний стяг, під яким творилася історія незалежності країни, сьогодні можна буде побачити на власні очі у парламенті. Верховна Рада цілий день відкрита для екскурсій. По всій це країні до Дня прапора відбудеться безліч заходів  -  від церковних літургій до святкових флешмобів та концертів.

Тэги: украина


Читайте далее

Новости за сегодня

Статьи
На верх