Спеціалісти мерії перевірять стан міських пляжів перед початком курортного сезону

Євген Гнибіда - Бердянск 24
13.04.2017 · 14:42 · Просмотров - 1444

На позачерговій сесії міської ради, депутати акцентували увагу міського голови на необхідності перевірки станів пляжів Верхової та Лісок

Спеціалісти мерії перевірять стан міських пляжів перед початком курортного сезону
Фото Александра Боевого

Депутати Олександр Врублевський та Катерина Марченко закликали міського голову провести виїзне засідання спеціалістів мерії спільно з депутатами на пляж «Верхова», що в Колонії. За словами депутатів, окремі групи осіб самостійно насипають буни для захисту своїх об’єктів від розмиву.

Міський голова Володимир Чепурний доручив своєму заступнику Оксані Дєєвій провести перевірку пляжу Верхової і вжити відповідних заходів. В мерії, наразі, вже виділені кошти на розробку проекту берегоукріплення Верхової, а самодіяльність по насипу бун може призвести до остаточного розмиву Верхової.

Депутат Сергій Мартинов акцентував увагу міського голови на пляжах Лісок. За його інформацією, один з орендарів огороджує пляжну територію, інший на пляжі готує бетонну основу для МАФу. Крім того, Сергій Мартинов наголосив на недопустимості розміщення тимчасових споруд на Лісках, оскільки на даний момент відсутня схема розміщення малих архітектурних форм в курортному мікрорайоні.

Озвучені факти заступник міського голови Оксана Дєєва перевірить з наступного тижня.

Підтримати Brd24Новини Бердянська
вчера, 10 марта, пятница
9 марта, четверг
8 марта, среда
7 марта, вторник
6 марта, понедельник
3 марта, пятница

Всі новини Бердянська

На верх