Бердянськ з робочим візитом відвідав посол Болгарії в Україні

Євген Гнибіда - Бердянск 24
18.05.2017 · 15:04 · Просмотров - 1690

Надзвичайний і повноважний посол Болгарії в Україні Красімір Мінчев з робочим візитом відвідав Бердянськ

Консул зустрівся з міським головою Володимиром Чепурним, представниками болгарського національно-культурного товариства «Родолюбіє» та візьме участь в інших заходах.

На сходинках мерії посла Болгарії в Україні зустрічали хлібом-сіллю. Під час короткої зустрічі з міським головою, секретарем міської ради Красімір Мінчев обговорив ключові напрямки співробітництва між Болгарією та Україною на бердянському рівні.

Консул відзначив високий рівень співпраці офіційної української влади з болгарськими товариствами, що відзначилось збереженням національної культури, традицій та мови болгарського народу на українських землях. В той же час Красімір Мінчев закликав представників бердянської влади тісніше співпрацювати з містами-побратимами.

Містом-побратимом Бердянська в Болгарії є Ямбол. Міський голова Володимир Чепурний зазначив, що він особисто, спільно зі своєю командою докладає максимум зусиль для налагодження зв’язків з Ямболом. Мер Бердянська повідомив, що в жовтні минулого року направив запрошення міському голові Ямбола на урочистя з нагоди відзначення 190-річчя Бердянська. Консул Красімір Мінчев запевнив, що особисто сприятиме налагодженню співпраці між Бердянськом та Ямболом. При чому це має стосуватись не лише культурних проектів, а й освіти, науки та економіки.

Ректор БДПУ Ігор Богданов повідомив, що в університеті, за сприяння болгарського уряду, відкрито мовний кабінет. Користуючись нагодою він подякував за допомогу посла Болгарії в Україні та повідомив, що скористатись ним зможуть не лише студенти, а й пересічні містяни.

Голова болгарського товариства «Родолюбіє» Лариса Савченко відзначила високий рівень співпраці з представниками міської влади потягом останніх 25 років, а також подякували консулу Болгарії за всебічну підтримку, яку надає його країна.

Після офіційної зустрічі з представниками міської влади, Красімір Мінчев поспілкувався з членами товариства «Родолібіє». В програмі перебування консула Болгарії в Бердянську також передбачено покладання квітів пам’ятнику болгарського національного героя Василю Левські, відвідування музею історії Бердянська.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
18 мая, среда
16 мая, понедельник
11 мая, среда
7 мая, суббота
29 апреля, пятница
27 апреля, среда
22 апреля, пятница
15 апреля, пятница

Все новости Бердянска

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх