До Дня молоді у Бердянську відбудеться фестиваль «Розумні діти»

По материалам пресс-службы исполкома
21.06.2017 · 11:38 · Просмотров - 695

Про це 20 червня повідомили організатори заходу на прес-конференції, що відбулася у виконкомі

Метою свята є зміцнення сімейних відносин та організація дозвілля для усієї родини. Організаторами заходу виступили відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради, відділ культури виконавчого комітету Бердянської міської ради, громадські організації „Сяйво надії” та „Центр соціально-освітніх ініціатив”, „Агентство торжеств „ФУРОР”, навчальний центр „COOL English”. Кошти на проведення фестивалю було отримано з міського бюджету та від приватних меценатів. За словами спеціаліста відділу сім’ї, молоді та спорту Ганни Полієвець, з бюджету Бердянська на цей захід за „Програмою соціального становлення та розвитку молоді м. Бердянськ на 2017 рік.” було виділено приблизно 8 000 грн.

За словами організаторів фестивалю, цей захід допомагає виявити талановиту малечу, дати юним бердянцям змогу спробувати свої сили у різних видах творчої діяльності. Як повідомила голова громадської організації „Сяйво надії” Оксана Антолік, торік понад 200 дітей взяли участь у фестивалі. Цього разу очікують уже 300 учасників. Це і відомі творчі колективи Бердянська, і ще незнані групи, танцюристи, вокалісти тощо.

Приємно, що одним лише виявленням „зірочок” організатори фестивалю не обмежуються. За словами заступника директора навчального центру „COOL English” Вікторії Черниш, в усіх учасників заходу є можливість забезпечити сприятливі умови для розвитку свого таланту, отримавши безкоштовний абонемент на відвідування певних навчальних центрів Бердянська. Розіграш таких абонементів буде однією з цікавинок фестивалю. Серед інших заохочень — почесні грамоти та пам’ятні подарунки.

Однак свято обіцяє бути захоплюючим не лише для самих учасників фестивалю, а й для усіх його відвідувачів. Ярмарок хендмейд-виробів, численні майстер-класи, вражаючі фотозони, анімаційні та навчальні локації, водяна битва (при собі мати власну „зброю”!) — ці та багато інших цікавинок чекають на бердянців 25 червня, на Приморській площі. Почнеться свято з урочистої ходи від Міського палацу культури, об 11:00, а от основне дійство продовжиться на Приморській площі до 19.00. Нагородження талановитої молоді Бердянська відбудеться о 18:00.

У межах заходу відбудеться збір коштів на користь дітей з обмеженими можливостями, які відвідують центр соціальної допомоги та реабілітації інвалідів „Забота”.
Новости Бердянска
вчера, 13 июля, суббота
12 июля, пятница
11 июля, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
ТРИ ПО ЦЕНЕ ДВУХ
ТРИ ПО ЦЕНЕ ДВУХ

 29 Июня - 14 Июля

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Люди в черном 2019
Люди в черном 2019

 11 - 17 Июля

 16:50

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Человек-Паук: вдали от дома
Человек-Паук: вдали от дома

 11 - 17 Июля

 12:10, 14:30, 18:55, 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Норм и несокрушимые
Норм и несокрушимые

 11 - 17 Июля

 10:20, 11:35

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

70 UAH

Подробная афиша