Громадскість закликає владу виділити майданчик для відстою зерновозів

24.07.2017 · 16:42 · Просмотров - 1886

На засіданні дорадчого комітету з питань розвитку громадянського суспільства активісти запропонували міському голові Володимиру Чепурному посприяти у вирішенні проблеми пересування та відстою зерновозів, які прямують в порт

Громадський активіст Роман Синиця повідомив представників міської влади про готовність «Укртрансбезпеки» встановити ваговий комплекс для зважування зерновозів, які заїжджають в Бердянськ. За його словами державна служба має можливість обладнати такий комплекс, необхідно лише виділення земельної ділянки з боку міської влади.

Міський голова Володимир Чепурний доручив секретарю міської ради Олексію Холоду зв’язатись з керівництвом «Укратрансбезпеки» в Запорізькій області для вияснення всіх обставин питання. За словами мера, керівництво міста ініціювало запуск цієї процедури, надсилались листи до облдержадміністрації, однак жодної реакції не було. Якщо державна служба з безпеки на транспорті дійсно готова співпрацювати, міська влада створить всі необхідні умови для вирішення проблеми пересування та відстою зерновозів.
Новости Бердянска