Учні двох шкіл міста розпочнуть заняття з 11 вересня

По материалам пресс-службы исполкома
28.08.2017 · 17:23 · Просмотров - 4638

У понеділок, 28 серпня, заступник міського голови Юлія Дойнова та заступник начальника відділу освіти Жанна Безродня побували із перевіркою у чотирьох школах міста - №1, 2, 4 та 11. Їх цікавив стан готовності цих закладів до навчального року.

Нагадаємо у цих школах проводяться ремонтні роботи за кошти уряду Німеччини в рамках проекту „Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішьно-переміщених осіб” (даний проект є однією з ініціатив інфраструктурної програми для України, що виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

Обсяг робіт, що проводяться у названих закладах, дає зрозуміти, наскільки масштабні перетворення чекають на ці школи. У рамках даного проекту проводиться заміна дерев’яних вікон на металопластикові; встановлення пандусів на кожному вході до школи; часткова заміна фасаду будівлі школи; заміна ламп освітлення; ремонт покрівлі; заміна вхідних дверей; ремонт і заміна санвузлів; встановлення водостоків; ремонт коридорів (пов’язаний із заміною вікон); організація нового гардеробу.

Якщо у ЗОШ №2 та 11 санітарні норми дозволяють розпочати навчання, хоча ремонтні роботи ще тривають, то у ЗОШ №1 та 4 ситуація складніша. Там ще немає мінімальної необхідності кількості санвузлів. За словами будівельників, їм потрібен ще тиждень, щоб закінчити ремонт туалетів.

- І педагоги, і батьки з розумінням ставляться до ситуації, - розповіла заступник міського голови Юлія Дойнова. - Ми були готові до того, що з початком навчального року в цих школах можуть виникнути складнощі. І нарікати на проектантів або на будівельників в даному випадку ми не можемо. Адже згідно з проектами, затвердженими німецькою стороною, ремонтні роботи повинні бути закінчені до 1 грудня. До того ж малоймовірно, що нам в міському бюджеті вдалося б знайти кошти на такі масштабні ремонти відразу в чотирьох навчальних закладах.

Після огляду чотирьох навчальних закладів міська влада разом із відділом освіти та керівництвом шкіл дійшли спільного висновку - учні двох шкіл міста — ЗОШ №1 та №4 — розпочнуть заняття з 11 вересня. 
Новости Бердянска
вчера, 23 сентября, воскресенье
22 сентября, суббота
21 сентября, пятница
20 сентября, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Концерт Хор им. Г. Верёвки
Концерт Хор им. Г. Верёвки

 24 Сентября

 19:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

80 - 290 UAH

Группа «resonance»
Группа «resonance»

 25 Сентября

 19:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

Праведник-2
Праведник-2

 13 - 26 Сентября

 11:50

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Похитители носков
Похитители носков

 20 - 26 Сентября

 10:20, 12:40

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

70 UAH

Подробная афиша