Притулок для тварин розташують на приватній території з оточення Пономарьова

Євген Гнибіда - Бердянск 24
12.10.2017 · 18:43 · Просмотров - 3925

На інформаційному дні в мерії обговорили перспективи роботи комунального притулку для тварин. Навіть поширилась інформація, що притулок вже працює. Чи відповідає це дійсності, де розташовуватиметься цей притулок з'ясувала наша редакція.

На інформаційному дні в мерії заступник міського голови Григорій Горячов повідомив, що робота над створенням притулку для тварин в Бердянську триває і там вже навіть приймали перших собак, яким робили щеплення та стерилізували. Відвідавши територію, на якій має розташовуватись чи вже розташовується притулок, постає запитання, наскільки реально в такому приміщенні проводити стерилізацію чи інші види оперативного втручання?

операционная

операционная

Як би там не було, процес будівництва притулку ще не завершено. В планах, знову ж таки, за інформацією Григорія Горячова, огородити територію сіткою рабицею. Цікаво, що облаштовувати притулок представники міської влади планують на приватній території. Згідно офіційної відповіді з КП "Бердянсьекотранс" притулок розташовуватиметься за адресою вул. Будівельна, 6 і ця ділянка перебуває у власності ТОВ "Транском".

Ответ на запрос

Кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ "Транском" виступають Ігор Добича, Михайло Кукушадзе, Руслан та Юрій Пономарьови. Наскільки доречно вкладати кошти громади в розбудову інфраструктури притулку для тварин на приватній території не зрозуміло. Власник може в будь-який момент розірвати угоду про оренду з комунальною установою і питання притулку для тварин постане знову.

Відзначимо, що за 9 місяців поточного року на вилов, перевезення та утримання тварин вже освоєно 626 тисяч гривень. Крім того, 25 тисяч гривень витратили на придбання кліток та вольєрів для безпритульних тварин.

Финансирование

В результаті комунальний притулок для тварин ще далекий до відкриття. Для придбання обладнання, техніки, проведення ремонту в приміщенні ще потрібні значні кошти, тож говорити про завершальний етап створення притулку зарано. Крім того, ще є можливість переглянути рішення про розміщення комунальної установи на приватній території. Та чи  піде на такий крок нинішнє керівництво міста? Питання залишається відкритим.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 24 ноября, среда
23 ноября, вторник

Все новости Бердянска

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх